Cezary Dziadurski

14 grudnia 2013

Kraków

Jestem nietypowym fotografem mobilnym, korzystającym z Nokii 808 PureView i Galaxy Taba 2. Korzystanie z tego smartfona wymaga sporo doświadczenia i kreatywności, głównie ze względu na brak aplikacji, obecnych na Androidzie czy iOS. Obróbkę ułatwia mi tablet, jednak proces powstawania zdjęcia potrafi być bardzo wymagający; na szczęście udało mi się poznać możliwości mojego 41-megapikselowego ‚potworka’ na tyle, by zdjęcia wychodziły w miarę poprawnie. Dzięki temu zostałem wyróżniony w Mobile Photo Awards 2014 oraz na oficjalnym blogu firmy Nokia.

Najbardziej lubię zdjęcia miejskie; sam uważam się głównie za fotografa streetowego i architektonicznego. W fotografii mobilnej doceniam głównie łatwość ukrycia się, niewzbudzanie podejrzeń wśród osób, które zazwyczaj stroniłyby od pojawienia się na zdjęciu. Swoboda fotografowania smartfonem jest czymś, czego nie dałby mi nawet najlepszy aparat fotograficzny.

Poza fotografią jestem studentem na jednej z krakowskich uczelni oraz zapalonym graczem. Marzy mi się wyjazd do Japonii i zwiedzanie jej pieszo z telefonem w ręku; pozwoliłoby to na połączenie mojego hobby z największym z marzeń.

Kilka moich zdjęć:

Moje miejsca w sieci:

about me: http://about.me/cdziadurski
Instagram: http://instagram.com/cdziadurski

komentarze 2

  1. […] po­rze po­ja­wili się wy­łącz­nie kra­kow­ski opie­kun przed­się­wzię­cia Ce­zary Dzia­dur­ski i jego lep­sza po­łowa. Przy­zna­cie — kiep­sko to wy­szło. Jed­nakże ta po­rażka […]

  2. […] fotografom mobilnym! Zachęcamy do udziału w kolejnej odsłonie, której kuratorem będzie Czarek Dziadurski. Szczegółowe informacje o zasadach Mobilnego Tygodnia w wersji 3.0 znajdziecie w TYM […]

MENU: