fot. Jakub Baczyński @baczynskijakub. Zdjęcie główne MT 170

Mobilny Tydzień 3.0 — przegląd zdjęć tygodnia, odsłona 170 (233)

1 maja 2018

W minionym tygodniu tag #mobilnytydzien170 zgromadził ponad 1100 zdjęć. Wyboru, tym razem, podjęła się  Magda de Jonge Malucha. Gratulujemy wyróżnionym!

Przypominamy, że w akcji biorą udział autorskie fotografie opatrzone odpowiednim tagiem i opublikowane na Instagramie w terminie: od piątku od godz. 20.00 do kolejnego piątku do godz. 20:00. Oczywiście fotografie muszą być wykonane i edytowane wyłącznie za pomocą smartfona lub tabletu.

Najlepsze zdjęcia według Magdy:

Kadr Kuby to prawdziwy majstersztyk. Urzekający, życiowy po prostu piękny. Do tego historia : małej dziewczynki śpiącej w aucie, z którego jej tata sprzedawał truskawki… Brawo!

Na ostatnim katowickim instameecie powstało wiele zdjęć  z udziałem naszego grupowego kolegi Bartka. Jerzy swoim portretem rozbił bank. To pięknie skomponowany, kreatywny kadr z fantastyczną grą światła i cieni.  Gratuluje!

Pozostałe wyróżnione zdjęcia:

Serdecznie gratulujemy autorom wyróżnionych zdjęć! Zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w kolejnej odsłonie Mobilnego Tygodnia. Tag obowiązujący w tym tygodniu (od piątku g. 20:00 do kolejnego piątku, g. 20:00) to #mtmajowka. Kuratorem obecnie obowiązującego cyklu jest Marysia.

Szczegółowe informacje o zasadach Mobilnego Tygodnia w wersji 3.0 znajdziecie w tym artykule.

 

Zostaw komentarz

MENU: