Mobilny Tydzień 3.0 — przegląd zdjęć tygodnia, odsłona 168 (231)

17 kwietnia 2018

W 168 przeglądzie roku ocenie zostało poddanych niemal 1000 zdjęć, zamieszczonych pod znacznikiem #MobilnyTydzien168. Nasz konkursowy hasztag prześledził Jędrzej Franek i zdjęcia, które uznał za najlepsze, możecie obejrzeć poniżej.

Przypominamy, że przeglądzie biorą udział autorskie fotografie opatrzone odpowiednim tagiem i opublikowane na Instagramie w terminie: od piątku od godz. 20.00 do kolejnego piątku do godz. 20:00. Oczywiście fotografie muszą być wykonane i edytowane wyłącznie za pomocą smartfonu lub tabletu.

Najlepsze zdjęcia wraz z komentarzami

Szczególne wyróżnienie zdobywa dziś @nick_utworzony za zdjęcie o bardzo silnym graficznym ładunku, akcentujące, jak się wydaje, samotność człowieka w pozornie zbiorowej przestrzeni, zbliżającego się jakby do końca życiowej drogi, po której trudno się stąpa nie tylko przez własne ograniczenia, ale i brak poczucia bezpieczeństwa (fakt niepełnosprawności i przejście dla pieszych). Proszę wybaczyć barokową interpretację.

Nie zdziwiłbym się gdyby ten portret o klasycznej ciepłej kolorystyce i przemyślanej kompozycji został wykonany jednym ze lśniących, dziś mniej lub bardziej szpanerskich dalmierzy Leiki, Contaxa czy Koniki. I to oczywiście komplement.

Pozostałe wyróżnione prace:

Serdecznie gratulujemy autorom wyróżnionych zdjęć! Zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w kolejnej odsłonie Mobilnego Tygodnia. Tag obowiązujący w tym tygodniu (od piątku g. 20:00 do kolejnego piątku, g. 20:00) to #mobilnytydzien169. Kuratorem obecnego cyklu jest Bartosz Parzyszek.

Zostaw komentarz

MENU: