fot. @k_jaworska; zdjęcie główne MT163

Mobilny Tydzień 3.0 — przegląd zdjęć tygodnia, odsłona 163 (226)

12 marca 2018

Pod tagiem #mobilnytydzien163 znalazło się ponad tysiąc Waszych fotografii. Przejrzał je wszystkie Krzysztof Górny (@gornykrzychu).

Przypominamy, że w zabawie biorą udział autorskie fotografie opatrzone odpowiednim tagiem i opublikowane na Instagramie w terminie: od piątku od godz. 20.00 do kolejnego piątku do godz. 20:00. Oczywiście fotografie muszą być wykonane i edytowane wyłącznie za pomocą smartfona lub tabletu.

Krzysztof podszedł do swojego zadania nieszablonowo. W Waszych pracach zainteresowały go dwa motywy przewodnie: woda i beton.

Najlepsze zdjęcie według Krzysztofa – woda

Spokój, który widzę na zdjęciu mnie kupił. Bardzo wyraźny podział fotografii jest piękny; kolory biały i zielony dopełniają się, „ludzik” z wędką dodaje smaku na białym tle. Gratuluję, bardzo dobre zdjęcie.

Wyróżnione zdjęcia – woda

Najlepsze zdjęcie według Krzysztofa – beton

Studnia, szeroko, inaczej niż na zdjęciach, które znam z tego miejsca. Bez centralnego strzału w okno światła, bardzo mi się podoba. Kolorystyka trafiona idealne.

Wyróżnione zdjęcia – beton

Gratulujemy wszystkim laureatom tygodnia! Zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w kolejnej odsłonie Mobilnego Tygodnia. Tag obowiązujący w tym tygodniu (od piątku g. 20:00 do kolejnego piątku, g. 20:00) to #mobilnytydzien164. Kuratorem obecnie obowiązującego cyklu jest Kamil Kawczyński.

Szczegółowe informacje o zasadach Mobilnego Tygodnia w wersji 3.0 znajdziecie w tym artykule.

Zostaw komentarz

MENU: