fot. Michał Wes @wes.mw; zdjęcie główne MT162

Mobilny Tydzień 3.0 — przegląd zdjęć tygodnia, odsłona 162 (225)

5 marca 2018

Hasztag #mobilnytydzien162 zebrał około 1000 poprawnie zgłoszonych do naszej zabawy zdjęć. Wszystkie skrupulatnie przejrzał Łukasz Gurbiel (@sollyth).

Przypominamy, że w zabawie biorą udział autorskie fotografie opatrzone odpowiednim tagiem i opublikowane na Instagramie w terminie: od piątku od godz. 20.00 do kolejnego piątku do godz. 20:00. Oczywiście fotografie muszą być wykonane i edytowane wyłącznie za pomocą smartfona lub tabletu.

Najlepsze zdjęcia według Łukasz wraz z jego komentarzem:

Niesamowita praca, która wpadła mi w oko już podczas pierwszego przeglądania konkursowego znacznika. Całość jest zbudowana z siatki poziomych i pionowych linii o różnych kształtach, kolorach i fakturach. Z tego schematu wyłamuje się właściwie wyłącznie litera „S”. Wyłamuje się nie tylko swoją formą, będącą zaprzeczeniem prostych linii i kątów, ale także kolorem: żółć litery cudownie kontrastuje z szarościami i błękitami pozostałej części zdjęcia. W warstwie wizualnej to dla mnie absolutne cudo!

To zdjęcie także ujęło mnie układem linii. Światło, cień, światło, cień, światło, cień. Tym razem linie są ukośne, nadają kadrowi dużej dynamiki. Gdzieś u góry widać sylwetki dwóch mężczyzn. Być może to właśnie ich dotyczy ta swoista „walka” światła z cieniem. Super!

Pozostałe wyróżnione zdjęcia:

Serdecznie gratulujemy autorom wyróżnionych zdjęć! Zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w kolejnej odsłonie Mobilnego Tygodnia. Tag obowiązujący w tym tygodniu (od piątku g. 20:00 do kolejnego piątku, g. 20:00) to #mobilnytydzien163. Kuratorem obecnie obowiązującego cyklu jest Krzysztof Górny.

Szczegółowe informacje o zasadach Mobilnego Tygodnia w wersji 3.0 znajdziecie w tym artykule.

Zostaw komentarz

MENU: