fot. @pansznurek; zdjęcie główne MT161

Mobilny Tydzień 3.0 — przegląd zdjęć tygodnia, odsłona 161 (224)

26 lutego 2018

Nasz konkursowy hashtag #mobilnytydzien161 zgromadził około 900 Waszych prac. Subiektywnego wyboru najciekawszych dokonał Bartosz Parzyszek.

Przypominamy, że w zabawie biorą udział autorskie fotografie opatrzone odpowiednim tagiem i opublikowane na Instagramie w terminie: od piątku od godz. 20.00 do kolejnego piątku do godz. 20:00. Oczywiście fotografie muszą być wykonane i edytowane wyłącznie za pomocą smartfona lub tabletu.

Najlepsze zdjęcia według Bartka i jego komentarz:

W tym tygodniu postanowiłem wybrać dość podobne do siebie zdjęcia. Podobne, bo stworzone w oparciu o linie prowadzące. Linie to niezwykle istotny czynnik w kompozycji kadru, który może stanowić albo jego główny motyw, albo tło. Dzięki nim możemy podzielić kompozycję lub stworzyć ją od nowa. To dzięki nim tworzymy tak lubiane symetryczne zdjęcia lub podkreślamy wybrane elementy świata.

Post udostępniony przez Patu (@pausznurek)

Post udostępniony przez Marcin 🇵🇱 (@lisovvy)

Pozostałe wyróżnione zdjęcia:

Post udostępniony przez Kamil Krysa (@kamyk35)

Post udostępniony przez Michał Kowalczyk (@pjernik)

Post udostępniony przez Kacper (@kacpertroc)

Post udostępniony przez Marzena Ewa Kalinowska (@maradaphotography)

Serdecznie gratulujemy autorom wyróżnionych zdjęć! Zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w kolejnej odsłonie Mobilnego Tygodnia. Tag obowiązujący w tym tygodniu (od piątku g. 20:00 do kolejnego piątku, g. 20:00) to #mobilnytydzien162. Kuratorem obecnie obowiązującego cyklu jest Łukasz Gurbiel.

Szczegółowe informacje o zasadach Mobilnego Tygodnia w wersji 3.0 znajdziecie w tym artykule.

Zostaw komentarz

MENU: