fot. Agnieszka (@_campanula); zdjęcie główne MT 158

Mobilny Tydzień 3.0 — przegląd zdjęć tygodnia, odsłona 158 (221)

7 lutego 2018

Witajcie. Nasz konkursowy hasztag (#MobilnyTydzien158) zgromadził prawie 900 Waszych prac. Ich „oceny” podjął się Czarek Dziadurski.

Przypominamy, że w zabawie biorą udział autorskie fotografie opatrzone odpowiednim tagiem i opublikowane na Instagramie w terminie: od piątku od godz. 20.00 do kolejnego piątku do godz. 20:00. Oczywiście fotografie muszą być wykonane i edytowane wyłącznie za pomocą smartfona lub tabletu.

Najlepsze zdjęcia wraz z komentarzami Czarka:

Zdjęcie jest tak równiutkie, tak świetne kompozycyjnie i dopracowane, że od razu rzuciło mi się w oczy. Niekwestionowany numer jeden według mnie, miło widzieć takie zdjęcia podczas wybierania.

Bardzo przyjemny minimalizm, kreatywne wykorzystanie światła, świetne kolory – po prostu miłe dla oka zdjęcie, jakich coraz mniej na Instagramie. Brawo!

Pozostałe wyróżnione fotografie (kolejność nie do końca przypadkowa):

Serdecznie gratulujemy autorom wyróżnionych zdjęć! Zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w kolejnej odsłonie Mobilnego Tygodnia. Tag obowiązujący w tym tygodniu (od piątku g. 20:00 do kolejnego piątku, g. 20:00) to #mobilnytydzien159. Kuratorem obecnego cyklu jest Mirek Górski.

Szczegółowe informacje o zasadach Mobilnego Tygodnia w wydaniu 3.0 znajdziecie w tym artykule.

Zostaw komentarz

MENU: