Mobilny Tydzień 3.0 — przegląd zdjęć tygodnia, odsłona 157 (220)

29 stycznia 2018

Nasz następny przegląd fotografii zebrał prawie 1000 zdjęć, zamieszczonych pod tagiem #mobilnytydzien156. Tym razem niełatwej oceny nadesłanych prac podjął się Michał Szklanowski i zdjęcia, które uznał za najlepsze, prezentujemy poniżej.

Przypominamy, że w zabawie biorą udział autorskie fotografie opatrzone odpowiednim tagiem i opublikowane na Instagramie w terminie: od piątku od godz. 20.00 do kolejnego piątku do godz. 20:00. Oczywiście fotografie muszą być wykonane i edytowane wyłącznie za pomocą smartfona lub tabletu.

Najlepsze zdjęcia wraz z komentarzami:

Bardzo niekonwencjonalne zdjęcie krajobrazu. Piękne w swej prostocie. Samotny człowiek, na tle wschodu/zachodu słońca. Co on tam robi? Czy na kogoś czeka? Co robi tam wóz, który widać z boku? Ze względu na słońce, wszystko jest cieniem. Co powoduje, że zdjęcie jest bardziej tajemnicze. Brawo!

Drugie zdjęcie to typowy street. Autor wybrał perfekcyjny moment. Kobieta uginająca się pod ciężarem zrobionych zakupów. Esencja życia. Sól ziemi czarnej. Mimo tego, że zdjęcie jest uchwyconym momentem, uwagę zwraca dobra kompozycja. Gratulacje!

Pozostałe wyróżnione prace:

Serdecznie gratulujemy autorom wyróżnionych zdjęć! Zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w kolejnej odsłonie Mobilnego Tygodnia. Tag obowiązujący w tym tygodniu (od piątku g. 20:00 do kolejnego piątku, g. 20:00) to #mobilnytydzien158. Kuratorem obecnego cyklu jest Czarek Dziadurski.

Zostaw komentarz

MENU: