fot. @nick_utworzony; zdjęcie główne MT 155

Mobilny Tydzień 3.0 — przegląd zdjęć tygodnia, odsłona 155 (218)

22 stycznia 2018

Do drugiego tegorocznego przeglądu zdjęć stanęło niemal 1200 zdjęć, ukrytych pod znacznikiem #MobilnyTydzien155. Tym razem opiekę nad naszym konkursowym hasztagiem sprawował Bartosz Parzyszek i to właśnie on wybrał zdjęcia, które Wam za moment zaprezentujemy.

Przypominamy, że w zabawie biorą udział autorskie fotografie opatrzone odpowiednim tagiem i opublikowane na Instagramie w terminie: od piątku od godz. 20.00 do kolejnego piątku do godz. 20:00. Oczywiście fotografie muszą być wykonane i edytowane wyłącznie za pomocą smartfona lub tabletu.

Najlepsze zdjęcia wraz z komentarzami Bartosza:

To zdjęcie przypomina mi kadr z filmu ‚Labirynt Fauna’. Korony drzew tworzące tunel, mrok i gra światłem – autorowi zdjęcia udało się osiągnąć wspaniały efekt. Świetna edycja dodatkowo podkreśliła promienie słońce, które odgrywają tutaj tak dużą rolę! Zdjęcie wywarło na mnie bardzo duże wrażenie i bez wątpienia zasługuje na wyróżnienie w Mobilnym Tygodniu 155!

To zdjęcie posiada klimat, którego szukam wśród zdjęć zrobionych podczas wakacyjnych podróży. Dobrze uchwycone poranne światło, postać skupiająca uwagę oraz przepiękny widok, który uzupełnia tę pocztówkę z podróży. Mogę tylko pozazdrościć Autorowi zarówno zdjęcia jak i widoków. Tego typu zdjęcia, to najpiękniejsze co można przywieźć ze sobą z wakacji!

Pozostałe wyróżnione prace:

Serdecznie gratulujemy autorom wyróżnionych zdjęć! Zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w kolejnej odsłonie Mobilnego Tygodnia. Tag obowiązujący w tym tygodniu (od piątku g. 20:00 do kolejnego piątku, g. 20:00) to #mobilnytydzien156. Kuratorem obecnie obowiązującego cyklu jest Jędrzej Franek.

Szczegółowe informacje o zasadach Mobilnego Tygodnia w wersji 3.0 znajdziecie w tym artykule.

 

Zostaw komentarz

MENU: