Nowy konkurs z HTC

7 grudnia 2017

Czy wśród naszych czytelników znajdą się osoby, które chętnie zamieniłyby swój dotychczasowy telefon na smartfona z najwyższej półki? Jeśli lubicie otaczać się przedmiotami o wyrafinowanym wzornictwie, to musicie wiedzieć, że razem HTC Polska przygotowaliśmy dla Was kolejne fotograficzne wyzwanie! Do wygrania super-smartfon HTC U11, który wyniesie jakość Waszych zdjęć na zupełnie nowy, wyższy poziom. Dodatkowo  dla 3 innych wyróżniających się uczestników przygotowaliśmy nagrody pocieszenia

Aby wziąć udział w konkursie należy uchwycić kadr, który przyciągnie naszą uwagę niebanalną formą, kształtem lub fakturą.  Fotografię ukazującą nietuzinkowy design, symetrię i piękno czyli cechy, które definiują smartfona HTC U11.

Zdjęcie wykonane HTC U11

Ponadto każdego z uczestników konkursu zapraszamy do obserwowania instagramowego profilu @htcpoland oraz @grupamobilni, a także do stosowania konkursowego hashtagu #przejdźnaHTC. Regulamin konkursu znajdziecie pod tym linkiem.

Na Wasze zgłoszenia czekamy do 27.12.2017r. Ogłoszenie zwycięskich zdjęć do 29.12.2017r. Konkurs trwa przez 3 tygodnie, tak więc nie czekajcie, tylko łapcie telefony w dłoń i fotografujcie wszystko co chcemy od Was zobaczyć ;) Powodzenia!

Zdjęcie wykonane HTC U Ultra

 

Zostaw komentarz

MENU: