Mobilny Tydzień 3.0 — przegląd zdjęć tygodnia, odsłona 147 (209)

30 października 2017

Konkursowy znacznik#mobilnytydzien_gosc6 zgromadził prawie 1000 poprawnie zgłoszonych zdjęć. Wszystkie przejrzał i „ocenił” Jędrzej Franek (@archi.grafia).

Przypominamy, że w akcji biorą udział autorskie fotografie opatrzone odpowiednim tagiem i opublikowane na Instagramie w terminie: od piątku od godz. 20.00 do kolejnego piątku do godz. 20:00. Oczywiście fotografie muszą być wykonane i edytowane wyłącznie za pomocą smartfona lub tabletu.

Najlepsze zdjęcia według Jędrzeja wraz z jego komentarzami:

Chciałem uciec nieco od tematów architektonicznych, ale pierwsze miejsce i tak przypadło mocnej graficznie kompozycji z nieoczywistą grą światła i cienia. Nie przeszkadza nawet lekki pionowy niedoprost po lewej.

W opozycji do geometrii i porządku mamy nostalgiczne opary jesieni z serii, która w ostatnim czasie chyba nie tylko mnie bardzo przypadła do gustu. Aż chce się wyjść na spacer tylko po to, by potem wrócić do domu na obróbkę zdjęć w ciepłych kapciach i swetrze.

O tym wyróżnieniu też chciałem kilka słów napisać. Bardzo podoba mi się swobodna ale udana kompozycja z podkreślającymi mocne elementy liniami prostymi, pastelowa kolorystyka i dobre uzupełnienie tematu rzucającym długi cień gołębiem…

Pozostałe wyróżnione zdjęcia:

Serdecznie gratulujemy autorom wyróżnionych zdjęć! Zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnej odsłonie Mobilnego Tygodnia. Tag obowiązujący w tym tygodniu (od piątku g. 20:00 do kolejnego piątku, g. 20:00) to #mobilnytydzien148. Kuratorem obecnie obowiązującego cyklu jest Kamil Kawczyński (@9_destiny).

Szczegółowe informacje o zasadach Mobilnego Tygodnia w wersji 3.0 znajdziecie w tym artykule.

Zostaw komentarz

MENU: