Mobilny Tydzień 3.0 — przegląd zdjęć tygodnia, odsłona 145 (208)

17 października 2017

We właśnie zakończonym konkursie #mobilnytydzien144 zostało zgłoszonych prawie 1200 zdjęć Niełatwej pracy wyboru tych najlepszych podjął się tym razem Michał Szklanowski. Gratulujemy zwycięzcom!

Przypominamy, że w akcji biorą udział autorskie fotografie opatrzone odpowiednim tagiem i opublikowane na Instagramie w terminie: od piątku od godz. 20.00 do kolejnego piątku do godz. 20:00. Oczywiście fotografie muszą być wykonane i edytowane wyłącznie za pomocą smartfona lub tabletu.

Najlepsze zdjęcia według Michała:

Przepiękny moment uchwycony w kadrze. Panna młoda w pośpiechu. Czy śpieszy się na swój ślub, czy też może z niego ucieka… Interpretację zostawiam Wam, a autorce gratuluję uwiecznienia tego momentu!

Obok tego zdjęcia trudno przejść obojętnie. Uczucia i cierpienie widoczne na twarzy głównej bohaterki poruszają nas do głębi. Lekka nieostrość nie przeszkadza, a wręcz dodaje autentyczności zdjęciu. Gratulacje dla autora!

Pozostałe wyróżnione zdjęcia:

Serdecznie gratulujemy autorom wyróżnionych zdjęć! Zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w kolejnej odsłonie Mobilnego Tygodnia. Tag obowiązujący w tym tygodniu (od piątku g. 20:00 do kolejnego piątku, g. 20:00) to #mobilnytydzien146. Kuratorem obecnie obowiązującego cyklu jest Łukasz Gurbiel.

Szczegółowe informacje o zasadach Mobilnego Tygodnia w wersji 3.0 znajdziecie w tym artykule.

Zostaw komentarz

MENU: