fot. @magdaosti - zdjęcie główne MT 143

Mobilny Tydzień 3.0 — przegląd zdjęć tygodnia, odsłona 143 (206)

4 października 2017

W ubiegłym tygodniu tag #mobilnytydzien143 zgromadził prawie 1200 zdjęć, reprezentujących najczęściej bardzo wysoki poziom fotograficzny. Aż miło zaglądać pod tag i widzieć, że do Mobilnego Tygodnia zgłaszane są tak dobre fotografie. Z wyborem najciekawszych spośród nich uporał się Czarek Dziadurski.

Przypominamy, że w akcji biorą udział autorskie fotografie opatrzone odpowiednim tagiem i opublikowane na Instagramie w terminie: od piątku od godz. 20.00 do kolejnego piątku do godz. 20:00. Oczywiście fotografie muszą być wykonane i edytowane wyłącznie za pomocą smartfona lub tabletu.

Najlepsze zdjęcia według Czarka:

Zdjęcie Magdy to świetny, minimalistyczny portret, który przyciągnął moją uwagę od razu po rozpoczęciu poszukiwań najciekawszych zdjęć. Bardzo podoba mi się zarówno styl zdjęcia, jak i dobór modelki. Dla mnie numer jeden w zestawieniu.

Sylwia zabiera nas do swojego prywatnego świata, pokazując wycinek codzienności. Klimat tego zdjęcia kojarzy się z ważnym momentem w życiu, jednak pokazuje, że zawsze znaleźć można chwilę na zrobienie szybkiej fotografii. Doskonała fotografia reportażowa.

Pozostałe wyróżnione fotografie:

Serdecznie gratulujemy autorom wyróżnionych zdjęć! Zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w kolejnej odsłonie Mobilnego Tygodnia. Tag obowiązujący w tym tygodniu (od piątku g. 20:00 do kolejnego piątku, g. 20:00) to #mobilnytydzien144. Kuratorem obecnie obowiązującego cyklu jest Magda De Jonge Malucha.

Szczegółowe informacje o zasadach Mobilnego Tygodnia w wersji 3.0 znajdziecie w tym artykule.

Zostaw komentarz

MENU: