Mobilny Tydzień 3.0 — przegląd zdjęć tygodnia, odsłona 140 (203)

11 września 2017

Za nami pierwszy, powakacyjny przegląd Mobilnego Tygodnia. Spośród ponad tysiąca zdjęć, subiektywnego wyboru najlepszych z nich podjął się Kamil Kawczyński.

Przypominamy, że w akcji biorą udział autorskie fotografie opatrzone odpowiednim tagiem i opublikowane na Instagramie w terminie: od piątku od godz. 20.00 do kolejnego piątku do godz. 20:00. Oczywiście fotografie muszą być wykonane i edytowane wyłącznie za pomocą smartfona lub tabletu.

Najlepsze zdjęcia:

Tak, dobrze widzicie. Przed Wami kolejne genialne zdjęcie Jarka B., niestrudzonego poszukiwacza mobilnych kadrów makro oraz specjalisty od wszelkich mobilnych i tradycyjnych obiektywów, które da się zaprząc do pracy ze smartfonem. Zdjęcie przedstawia pięknie oświetloną ważkę, cudowne rozmycie oraz ostrość obejmującą swym zasięgiem to co najbliżej obiektywu. Jarku, jeśli tym razem nie zgłosisz swoich zdjęć do tegorocznego Mobile Photography Awards to Cię kopnę w… ;)

Kolejny magiczny kadr przedstawiający piękno Tatr w wykonaniu Oli. Dobrze oświetlony główny temat fotografii, chmury okalające szczyty oraz przykuwające spojrzenie jezioro składają się na wyjątkowość uchwyconego zdjęcia.

Pozostałe wyróżnione zdjęcia:

Serdecznie gratulujemy autorom wyróżnionych zdjęć! Zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w kolejnej odsłonie Mobilnego Tygodnia. Tag obowiązujący w tym tygodniu (od piątku g. 20:00 do kolejnego piątku, g. 20:00) to #mobilnytydzien141. Kuratorem obecnie obowiązującego przeglądu MT jest Krzysztof Górny.

Szczegółowe informacje o zasadach Mobilnego Tygodnia w wersji 3.0 znajdziecie w tym artykule.

 

Zostaw komentarz

MENU: