Foto Konkurs z HTC!

17 sierpnia 2017

Mamy wielką przyjemność poinformować o nowym konkursie fotograficznym, jaki przygotowaliśmy dla Was wspólnie z HTC Polska. Do wygrania czekają wyjątkowo atrakcyjne nagrody w postaci najnowszych smartfonów i akcesoriów od HTC! Dość powiedzieć, że pula nagród w konkursie wynosi ponad 10 tys. zł!

Jeśli chcecie zastąpić Wasz dotychczasowy telefon najlepszym fotograficznym smartfonem HTC U11* koniecznie weźcie udział w naszej, nowej zabawie. Zadaniem konkursowym z jakim będziecie musieli się zmierzyć jest uchwycenie ciekawego odbicia obrazu.

Czy wiecie, że olśniewający, opływowy design HTC U11 został zainspirowany żywiołem wody, a dzięki kilku warstwom szkła odbijającego światło obudowa telefonu zmienia swoją poświatę w zależności od kąta trzymania urządzenia? Niech to właśnie woda i szkło będą dla Was inspiracją przy tworzeniu wspaniałych kadrów ukazujących efektowne odbicia.

Aby wziąć udział w konkursie należy obserwować instagramowy profil @htcpoland oraz @grupamobilni, a także opublikować na swoim instagramowym koncie zdjęcie ukazujące odbity obraz. Nie zapomnijcie o dołączeniu konkursowego hashtagu #htcreflectsU

Autorzy najlepszych zdjęć zostaną zaproszeni do drugiego etapu konkursu, w którym osobiście będą mogli zapoznać się z fotograficznym potencjałem modelu HTC U11. Na najlepszych czekają 3 smartfony HTC U11, a na pozostałych akcesoria marki HTC. Regulamin konkursu znajdziecie pod tym linkiem.

Na zgłoszenie swoich zdjęć macie czas do 30.08.2017r., tak więc nie czekajcie, łapcie telefony w dłoń i fotografujcie wszystko co chcemy od Was zobaczyć. Powodzenia!

* według rankingu  DxOMark

Zdjecie wykonane smartfonem HTC U11

 

Zostaw komentarz

MENU: