fot. @ciem_nia, zdjęcie główne MT Gość 5

Mobilny Tydzień 3.0 — przegląd zdjęć tygodnia, odsłona gość 5 (zdjęcia wybierał Robert Danieluk)

5 lipca 2017

W ubiegłym tygodniu gościem Mobilnego Tygodnia był fotograf Robert Danieluk. Nasz Gość, jak każdy z jurorów w naszej zabawie, nie miał łatwego zadania. Zdjęć oznaczonych #mobilnytydzien_gosc5 było ponad 1100 i spośród nich pan Robert wybrał sześć, w Jego ocenie najlepszych. Zapraszamy do zapoznania się z wyborem naszego Jurora.

Przypominamy, że w akcji biorą udział autorskie fotografie opatrzone odpowiednim tagiem i opublikowane na Instagramie w terminie: od piątku od godz. 20.00 do kolejnego piątku do godz. 20:00. Oczywiście fotografie muszą być wykonane i edytowane wyłącznie za pomocą smartfona lub tabletu.

Najlepsze zdjęcia według Roberta Danieluka wraz z jego komentarzami:

Wszystko co z góry wydaje się ciekawsze. Od razu przyciągnęło mój wzrok by przez chwilę odczytać fotografię. Jest tutaj ukryta jakaś historia, która znana jest tylko dla tej dwójki.

Kapitalna fotografia, kompozycja, symetria. Do tego mglista aura, do której od zawsze mam jakiś sentyment.

Fotografowanie to patrzenie. Warto zatem widzieć więcej. Czasem więcej wart jest sam moment niż forma.

Czujecie czasem chłód i świeżość patrząc tylko na fotografię? Jeśli nie to polecam wejść w świat Pienin uwieczniony przez @jurek_konrad.

Ostatnie dni w naszym kraju to słońce i deszcze. To też taki moment, kiedy idąc przez ulice, chodniki, skwerki patrzymy pod nogi by nie wejść w kałużę. Czasem jednak chciałoby się do niej wskoczyć i przeskoczyć do świata odbić.

Na sam koniec długo zastanawiałem się czy wybrać ten kadr, ale bije tu jakieś ciepło, spokój, letnie chwile. Zatem sobie i Wam życzę takiego całego lata :)

Gratulujemy wszystkim wyróżnionym fotografom mobilnym, jak również pozostałym uczestnikom naszej zabawy, których zdjęcia nie zostały wyróżnione. Przypominamy, że przegląd oznaczony #mobilnytydzien_gosc5 było ostatnim przed wakacjami. Jeśli chcecie, aby Wasze zdjęcie zostało wyróżnione na naszym profilu w okresie wakacyjnym obserwujcie @grupamobilni na Instagramie i oznaczajcie swoje zdjęcia hasztagiem #mobilnytydzienwakacje.

Szczegółowe informacje o zasadach Mobilnego Tygodnia w wersji 3.0 znajdziecie w tym artykule.

Zostaw komentarz

MENU: