Mobilny Tydzień 3.0 — przegląd zdjęć tygodnia, odsłona 138 (201)

26 czerwca 2017

Kolejny tydzień z Mobilnym Tygodniem uzbierał pod tagiem #mobilnytydzien138 ponad 1200 zdjęć. Moderatorem tego tygodnia był Michał Szklanowski.

Przypominamy, że w akcji biorą udział autorskie fotografie opatrzone odpowiednim tagiem i opublikowane na Instagramie w terminie: od piątku od godz. 20.00 do kolejnego piątku do godz. 20:00. Oczywiście fotografie muszą być wykonane i edytowane wyłącznie za pomocą smartfona lub tabletu.

Najlepsze zdjęcia:

Bardzo nietypowo jak na mój wybór – tak kolorowe zdjęcie. Otóż to co mnie ujęło to… szczegół. Tak rzadko robimy smartfonem zdjęcia z bliska. Szczególnie zdjęcia ludzi z bliska. Boimy się naruszyć sferę prywatności drugiego człowieka. Jednak @nessunka przełamała ten lęk i dostarcza nam wyjątkowego zdjęcia. Naturalna kolorowa ramka i… oko. Patrzące prosto na Ciebie – odbiorcę. Jak dla mnie – bomba!

Drugie zdjęcie nadesłała @sabatinka. Ustawka, ale jaka inteligentna. Autorka serwuje nam zdjęcie uśmiechniętego młodego mężczyzny w okularach, niby nic takiego, ale jak się dobrze przyjrzymy, odbicie jednego z okularów prezentuje się wysoce niepokojąco. Rozgniewany mężczyzna. Czy dojdzie do konfrontacji? Czy tytułowy bohater zdaje sobie sprawę z niebezpieczeństwa. Świetna historia, brawurowo opowiedziana za pomocą fotografii.

 

Pozostałe wyróżnione zdjęcia:

Serdecznie gratulujemy autorom wyróżnionych zdjęć! Zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w kolejnej odsłonie Mobilnego Tygodnia. Tag obowiązujący w tym tygodniu (od piątku g. 20:00 do kolejnego piątku, g. 20:00) to #mobilnytydzien_gosc5. Kuratorem obecnie obowiązującego cyklu jest Robert Danieluk.

Szczegółowe informacje o zasadach Mobilnego Tygodnia w wersji 3.0 znajdziecie w tym artykule.

Zostaw komentarz

MENU: