fot. @marcindiering - zdjęcie główne MT137

Mobilny Tydzień 3.0 — przegląd zdjęć tygodnia, odsłona 137 (200)

20 czerwca 2017

Kolejny tydzień z Mobilnym Tygodniem zgromadził pod tagiem #mobilnytydzien137 1345 zdjęć. Wybór nie był łatwy, a podjął się go Krzysztof Górny.

Przypominamy, że w akcji biorą udział autorskie fotografie opatrzone odpowiednim tagiem i opublikowane na Instagramie w terminie: od piątku od godz. 20.00 do kolejnego piątku do godz. 20:00. Oczywiście fotografie muszą być wykonane i edytowane wyłącznie za pomocą smartfona lub tabletu.

Najlepsze zdjęcia według Krzyśka oraz jego komentarze:

marcindiering to pierwszy z wyróżnionych przeze mnie fotografów. Kontrast czerni i bieli jest dla mnie idealny przez to, że zdjęcie jest w kolorze. Mały ludzik dopełnia fotografię na białym niebie, czarne ściany ułożone w trójkąty dzielą zdjęcie na poziomy: ciepły i zimny.

bejusta autorka drugiej najlepszej fotografii. Po pierwsze zdjęcie wykonane w tym samym miejscu, w moim ulubionym kadrze, dużo na dole, mało u góry. Ponownie jest ludzik, białe niebo, układ V.

Pozostałe wyróżnione przez Krzysztofa zdjęcia:

Serdecznie gratulujemy autorom wyróżnionych zdjęć! Zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w kolejnej odsłonie Mobilnego Tygodnia. Tag obowiązujący w tym tygodniu (od piątku g. 20:00 do kolejnego piątku, g. 20:00) to #mobilnytydzien138. Kuratorem obecnie obowiązującego cyklu jest Michał Szklanowski.

Szczegółowe informacje o zasadach Mobilnego Tygodnia w wersji 3.0 znajdziecie w tym artykule.

Zostaw komentarz

MENU: