fot. Mirosław Górski - squarepoet. Zdjęcie główne MT136

Mobilny Tydzień 3.0 — przegląd zdjęć tygodnia, odsłona 136 (199)

12 czerwca 2017

W minionym tygodniu tag #mobilnytydzien136 zgromadził ponad 1200 zdjęć. Wyboru tym razem podjęła się Magda de Jonge Malucha. Gratulujemy wyróżnionym!

Przypominamy, że w akcji biorą udział autorskie fotografie opatrzone odpowiednim tagiem i opublikowane na Instagramie w terminie: od piątku od godz. 20.00 do kolejnego piątku do godz. 20:00. Oczywiście fotografie muszą być wykonane i edytowane wyłącznie za pomocą smartfona lub tabletu.

Najlepsze zdjęcia według Magdy:

Mirek – nasz śląski streetowy poeta w swoich kadrach dosyć często pokazuje nam codzienne przygody swoich niecodziennych pociech. Tym razem uchwycił Anielkę – swoją starszą córkę. Nie ma to jak trochę wody dla ochłody. Jak widać koleżanka córy nie miała nic przeciwko temu… Świetny refleks! Brawo!

Drugi wyróżniony kadr pochodzi też ze Śląska i należy do Adama. Czarnobiały kadr ukazujący dziecięcą radość, beztroską zabawę w pogoni za bańkami mydlanymi. Prawdziwa perełka. Gratuluje!

Pozostałe wyróżnione przez Magdę zdjęcia:

Serdecznie gratulujemy autorom wyróżnionych zdjęć! Zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w kolejnej odsłonie Mobilnego Tygodnia. Tag obowiązujący w tym tygodniu (od piątku g. 20:00 do kolejnego piątku, g. 20:00) to #mobilnytydzien137. Kuratorem obecnie obowiązującego cyklu jest Krzysztof Górny.

Szczegółowe informacje o zasadach Mobilnego Tygodnia w wersji 3.0 znajdziecie w tym artykule.

Zostaw komentarz

MENU: