Mobilny Tydzień 3.0 — przegląd zdjęć tygodnia, odsłona 132 (195)

15 maja 2017

W ubiegłym tygodniu zgłoszonych zostało ponad 1400 zdjęć opatrzonych tagiem #mobilnytydzien132. Niełatwego wyboru najciekawszych fotografii oraz przedstawienia własnej opinii o dwóch najlepszych podjął się Michał Szklanowski.

Przypominamy, że w akcji biorą udział autorskie fotografie opatrzone odpowiednim tagiem i opublikowane na Instagramie w terminie: od piątku od godz. 20.00 do kolejnego piątku do godz. 20:00. Oczywiście fotografie muszą być wykonane i edytowane wyłącznie za pomocą smartfona lub tabletu.

Dwa najlepsza zdjęcia:

Autorką pierwszej fotografii jest @sabatinka. Postać głównego bohatera zafascynowała mnie od razu. Począwszy od jakże charakterystycznego ubioru, tweedowej marynarki i takiegoż kapelusza. Skończywszy na jego pozie, która wyraża stan głębokiego zamyślenia. Reszta planu doskonale rozmazana, ale jednak widoczna, pozwala się domyślać, co zajmuje uwagę naszej postaci. No i czerń-biel, uwydatniająca tekstury ubrania i ławki. Gratulacje!

Autorem drugiej fotografii jest @squarepoet. Możecie się na mnie obrażać, że faworyzuję niektórych fotografów, ale nic na to nie poradzę, że niektóre fotografie Mirka po prostu wymiatają. Fotka powyżej to przykład mistrzowskiej fotografii reporterskiej. Bardzo dynamiczna scena uliczna, strach, stres, nie wiadomo co stanie się z prowadzoną dziewczyną. No i niesamowita odwaga fotografa, żeby mimo takiej sytuacji uchwycić kadr. Czapki z głów, Mirku!

Pozostałe wyróżnione zdjęcia:

Serdecznie gratulujemy autorom wyróżnionych zdjęć!

Zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnej odsłonie Mobilnego Tygodnia. Tag obowiązujący w tym tygodniu (od piątku g. 20:00 do kolejnego piątku, g. 20:00) to #mobilnytydzien133. Kuratorem obecnie trwającego cyklu jest Marysia Duliban.

Szczegółowe informacje o zasadach Mobilnego Tygodnia w wersji 3.0 znajdziecie w tym artykule.

Zostaw komentarz

MENU: