Logo Puro Poznań

Warsztaty fotografii mobilnej w Poznaniu

2 marca 2017

Serdecznie zapraszamy wszystkich entuzjastów fotografii mobilnej na warsztaty fotograficzne, które odbędą się w Poznaniu w dniach 8-9 kwietnia 2017 roku. Ich organizacją zajmujemy się my – Grupa Mobilni, a poprowadzą je doskonali fotografowie mobilni: Michał Koralewski i Tomek Kakareko. Gospodarzem będzie poznański hotel PURO z sieci PURO Hotels. Terminy warsztatów to sobota 8 kwietnia, godz. 10.30 i niedziela 9 kwietnia, godz. 10.30. Spotkanie podsumowujące dla wszystkich uczestników rozpocznie się w hotelu PURO Poznań o godz. 14.30. Każdego dnia w warsztatach może wziąć udział 20 chętnych, co oznacza, że łącznie mamy 40 wolnych miejsc. Warsztaty są płatne, a koszt wpisowego wynosi 30,00 PLN. Udział w warsztatach zapewnią sobie osoby, które zgłoszą się jako pierwsze i dokonają opłaty.

Listy uczestników będą tworzone w oparciu o przesłane przez Was informacje za pośrednictwem jednego z dwóch dostępnych kanałów. Zgłoszenia można dokonać poprzez wysłanie wiadomości na adres przemek.zdybel@grupamobilni.pl lub wysłanie wiadomości prywatnej w aplikacji Instagram, czyli klasycznego „direct message” do Przemka Zdybla, dostępnego pod nazwą użytkownika @przemekzdybel. W przesłanej do nas wiadomości prosimy o podanie imienia i nazwiska, nr telefonu, nazwy użytkownika (nick) na Instagramie oraz dnia, w którym chcielibyście wziąć udział w warsztatach. Prosimy również o odpowiedź na pytanie, dlaczego macie ochotę uczestniczyć w zajęciach. Tych, którzy będą wysyłali swoje zgłoszenie przez DM na Instagramie prosimy również o podanie adresu mailowego. Kolejne informacje podamy wkrótce.

Dla wszystkich uczestników, którzy chcieliby spędzić cały weekend w Poznaniu i mają ochotę zatrzymać się w PURO Poznań, gospodarz warsztatów przygotował pokoje w promocyjnych cenach. W przypadku zainteresowania noclegiem prosimy wykorzystać komunikację opisaną powyżej.

Jeden komentarz

  1. […] Zapisy na warsztaty trwają do piątku 07.04.2017 roku, a szczegóły dotyczące przesyłania zgłoszeń znajdziecie na stronie Grupy Mobilni –http://grupamobilni.pl/2017/03/warsztaty-fotografii-mobilnej-poznaniu/ […]

Zostaw komentarz

MENU: