Mobilny Tydzień 3.0 — przegląd zdjęć tygodnia, odsłona 125 (188)

27 marca 2017

Tym razem hashtag #mobilnytydzien125 przyciągnął ponad 1300 zdjęć. Moderatorem w tym tygodniu był Michał Szklanowski (@szklanowski) i on to właśnie zaproponował najlepsze zdjęcia.

Przypominamy, że w akcji biorą udział fotografie opatrzone odpowiednim tagiem i opublikowane na Instagramie w terminie: od poniedziałku od godz. 20.00 do piątku do godz. 20:00. Oczywiście fotografie muszą być wykonane i edytowane wyłącznie za pomocą smartfona lub tabletu.

Zawsze zaskakuje mnie poziom prac zgłaszanych do Mobilnego Tygodnia. O ile wcześniej mieliśmy taki okres, że najlepsze zdjęcia pochodziły od znanego już nam grona mobilnych fotografów, o tyle teraz pojawiło się wielu nowych młodych artystów, których dzieła zachwycają i inspirują! Byle tak dalej!

Najlepsze zdjęcia ubiegłego tygodnia:

Zdjęcie Kasi jest kwintesencją dobrego smaku w fotografii. Genialne użycie wiodących linii ukośnych, sylwetka baletnicy będąca w zgodzie z liniami okna, światłocienie. I sama historia którą opowiada zdjęcie. Odczytajcie ją sami, historia którą ja odczytałem, wielce mnie poruszyła. Brawa Kasiu!

Jakże odmienne zdjęcia jednego z moich ulubionych fotografów. Opuszczone miejsce, ale tym razem w klimacie noir i horroru. Tylko czekamy na to, że laleczka zacznie się poruszać i sunąć w naszą stronę, krwiożerczo się uśmiechając! Tylko dla amatorów mocnych wrażeń! Gratulacje dla fotografa.

Pozostałe wyróżnione zdjęcia:

Dziękujemy Wam za udział w naszym konkursie. Jeszcze raz gratulujemy wszystkim wyróżnionym fotografom mobilnym, jak i pozostałym, których zdjęcia nie zostały wyróżnione. Przypominamy, że w trwającym tygodniu oznaczonym tagiem #mobilnytydzien126, kuratorem jest Mateusz Jaszak (@deepobserveron). Szczegóły znajdziecie na naszej stronie i na naszym instagramowym profilu @grupamobilni. Zachęcamy do wzięcia udziału również tych, którzy dotychczas nie uczestniczyli w naszych cotygodniowych konkursach. Czekamy na Wasze zdjęcia.

Jeden komentarz

  1. MacForce pisze:

    To zdjęcie z plaży w kołobrzegu jest niesamowite. Pozostałe także robią hiper wrażenie.

Zostaw komentarz

MENU: