fot. Krzysztof Górny - wernisaż wystawy #MobilnyTydzien 2016

Wernisaż wystawy #MobilnyTydzien 2016 – fotorelacja

1 lutego 2017

Przygotował: Krzysztof Górny, zdjęcie tytułowe: Krzysztof Górny

Dzień wernisażu wystawy fotografii mobilnej w Murowanej Goślinie zaczęliśmy od porannego spaceru fotograficznego w Poznaniu. Przybyłych fotografów mobilnych zabrałem do nieczynnych zakładów naprawy taboru kolejowego. Ich uśmiechy oraz setki wykonanych fotografii potwierdziły, że był to strzał w dziesiątkę.

Wernisaż wyjątkowo zaplanowaliśmy na godzinę 14. Frekwencja oraz zainteresowanie wystawą mile mnie zaskoczyło. Na samym wernisażu naliczyłem ponad 40 osób. Była lampka szampana, świeże pączki, rozmowy, oglądanie fotografii zawieszonych na ścianach galerii. Zdjęcie grupowe uwieczniliśmy za pomocą polaroida. Goście przybyli z różnych stron: z Gdańska, Wrocławia, Warszawy, Poznania, Komornik, Czapur, a nawet z Londynu.

Na dalszą część rozmów – nie tylko o fotografii – udaliśmy się do restauracji Tubajka. Goście zaczęli rozjeżdżać się około godziny 18.

Dziękuję przybyłym gościom, laureatom akcji #MobilnyTydzien, firmie Bluecanvas – głównemu sponsorowi wydruków fotografii, galerii w klubie osiedlowym za możliwość zorganizowania 4. rok z rzędu wystawy, a także patronom: firmom Tubajka oraz Camlot oraz przyjaciołom za pomoc w montażu wystawy.

A oto fotorelacja z wernisażu w wykonaniu Dariusza Myszkowskiego – @darom77. Dzięki Darku!

Zostaw komentarz

MENU: