Plakat 4. edycji wystawy #mobilnytydzien

4. edycja wystawy #mobilnytydzien w Murowanej Goślinie

21 grudnia 2016

Grupa Mobilni zaprasza na coroczny wernisaż zdjęć wyróżnionych w ramach przeglądu #mobilnytydzien. Podobnie jak w roku ubiegłym, wernisaż odbędzie się w galerii przy ulicy Nowy Rynek 8, w Ratuszu w Murowanej Goślinie, w dniu 28.01.2017 roku o godz. 14.00.

Współorganizatorem wernisażu jest Klub Osiedlowy „Zielone Wzgórza”. Oprócz najlepszych zdjęć każdej edycji MT z 2016 roku, będzie można zobaczyć również zdjęcia wykonane przez poszczególnych członków Grupy Mobilni.

Tradycyjnie w dniu wernisażu zapraszamy wszystkich zainteresowanych na fotospacer, który poprowadzi Krzysiek Górny. O miejscu spotkania osób chętnych na wspólne fotografowanie poinformujemy w odrębnym komunikacie.

Sponsorem wystawy, podobnie jak w ubiegłym roku jest gdańska firma Bluejet, właściciel marki i sklepu bluecanvas.pl, dzięki której będziemy mogli zaprezentować wyróżnione zdjęcia, wydrukowane w wysokiej jakości.

Spotkanie wernisażowe planujemy zakończyć o godz. 16.00, a następnie zapraszamy wszystkich chętnych na spotkanie integracyjne do Restauracji Tubajka w Murowanej Goślinie, oferującej wszystkim Gościom wernisażu specjalne rabaty. Bardzo chętnie porozmawiamy z Wami nie tylko o fotografii mobilnej.

W przypadku, gdyby ktokolwiek miał problem z trafieniem do Murowanej Gośliny, odsyłamy do informacji, które przekazywaliśmy Wam podczas poprzednich wystaw i zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z członkami Grupy Mobilni. Mamy nadzieję, że zmieniona godzina rozpoczęcia wernisażu pozwoli Wam zaplanować powrót do domu w rozsądnych godzinach.

Wszystkich tych, którzy nie będą mogli uczestniczyć w otwarciu wystawy, informujemy, że wyróżnione zdjęcia będzie można zobaczyć w dniach od 28.01.2017 do 18.02.2017.

Organizatorzy wystawy:

logo_mobilnych_kolor_2048

Grupa Entuzjastów Fotografii Mobilnej „Mobilni”

mgokar-mg

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Rekreacji w Murowanej Goślinie

Sponsor wystawy:

bluecanvas

Patronat medialny:

camlot

Patronat:

tubajka

Zostaw komentarz

MENU: