fot.: @viosna - zdjęcie głowne

Warsztaty w fotografii mobilnej w Gdańsku – podsumowanie

10 listopada 2016

Mija właśnie miesiąc od daty pierwszych warsztatów zorganizowanych w Gdańsku przez Grupę Mobilni, a prowadzonych przez znakomitych fotografów mobilnych Michała Koralewskiego i Tomka Kakareko.

W warsztatach wzięli udział fotografowie mobilni z większym i mniejszym stażem, ci bardziej i ci mniej doświadczeni. Byli również tacy, co szczególnie nas cieszy, którzy wcześniej nie spotkali się z fotografią mobilną i aplikacją Instagram. Jako Grupa mamy nadzieję, że każdy z uczestników znalazł w trakcie warsztatów coś dla siebie, jeśli nie z teorii, to z praktyki.

Myślę, że możemy wspólnie stwierdzić, że bawiliśmy się doskonale, i to wbrew przeciwnościom pogodowym. Organizacja warsztatów nie była łatwym przedsięwzięciem i z perspektywy dzisiejszego dnia potrafimy spojrzeć również krytycznie na całokształt z nimi związany. Wiemy co należy poprawić, aby kolejna edycja zaplanowana w marcu w Poznaniu była jeszcze lepsza od tej w Gdańsku.

Żadne podsumowanie nie miałoby sensu bez podziękowań dla ludzi, dzięki którym warsztaty mogły się odbyć. W pierwszej kolejności podziękowania kierujemy do pana Michała Ziegerta – dyrektora zarządzającego Puro Hotel w Gdańsku. Panie Michale, co tu dużo opowiadać, bez Pana by się nie udało.

Dziękujemy również naszym partnerom Visumate, PERSONAL-PR, Mój Mac Magazyn.

Dziękujemy naszej grupowej Magdzie za wsparcie projektu w Shooter Magazine oraz naszemu grupowemu Łukaszowi za miłe słowa na Fotokomórkomanii.

Chcielibyśmy szczególnie ciepło podziękować Fundacji im. Franciszka Stefczyka za pomoc w organizacji warsztatów. Na koniec indywidualne podziękowania od Przemka dla Michała Zwary. Dziękuję Michał. Mamy świadomość, że tęsknicie za tamtymi dniami, więc z przyjemnością prezentujemy naszą fotorelację z warsztatów. Do zobaczenia w Poznaniu!

Zostaw komentarz

MENU: