fot.: kr_michal

Mobilny Tydzień 3.0 — przegląd zdjęć tygodnia, odsłona 104 (167)

31 października 2016

Nasz instagramowy hashtag #mobilnytydzien104 zgromadził w minionym tygodniu około 1400 zdjęć. Wyboru najciekawszych z nich podjął się Alek Małachowski.

Firma projektogram.pl – partner naszej zabawy – postanowił w tej edycji przyznać swoją nagrodę Marcinowi Stempieniowi. Serdecznie gratulujemy!

Przypominamy, że w akcji biorą udział autorskie fotografie opatrzone odpowiednim tagiem i opublikowane na Instagramie w terminie: od piątku od godz. 20.00 do kolejnego piątku do godz. 20:00. Oczywiście zdjęcia muszą być wykonane i edytowane wyłącznie za pomocą smartfona lub tabletu.

Najlepsze zdjęcia według Alka oraz jego komentarze:

“Miękkie lądowanie” autorstwa Michała od razu przykuło moją uwagę – chłodny, mglisty, jesienny kadr to wszystko czego oczekiwałem po tygodniu pełnym szarówki za oknem. Nieskazitelną ciszę zakłóca tytułowy, lądujący ptak, który został tu perfekcyjnie wkomponowany w to norweskie odbicie. Brawa! PS. Ciekawe, czy lądowanie było z telemarkiem? ;)

View this post on Instagram

A post shared by Aleksandra 👩🏽‍⚕️ (@lekarkawpodrozy)

Czy ciszę da się uchwycić? Czy da się usłyszeć? Moment przedstawiony przez Aleksandrę zdaje się potwierdzać – da się, a jesienne mgły dobrze sfotografowane i wyedytowane tylko w tym pomagają. Bajkowość i filmowość zdjęcia zachwycają, a ja sam mam ochotę znaleźć się nad brzegiem i podziwiać. Gratulacje!

Pozostałe wyróżnione przez Alka prace:

View this post on Instagram

A post shared by Natasza Perzak | Fotograf 📷 (@nataszamaria)

View this post on Instagram

A post shared by Michał Kowalczyk (@pjernik)

View this post on Instagram

A post shared by Mikołaj Kaleta 🇵🇱 (@____mkv)

View this post on Instagram

A post shared by Alicja Okrucińska (@aokrucinska)

View this post on Instagram

A post shared by Marcin (@marcin.stempien)

View this post on Instagram

A post shared by Max Strzępka (@maxstrzepka)

Serdecznie gratulujemy autorom wyróżnionych zdjęć! Zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w kolejnej odsłonie Mobilnego Tygodnia. Tag obowiązujący w tym tygodniu (od piątku g. 20:00 do kolejnego piątku, g. 20:00) to #mobilnytydzien105. Kuratorem obecnie obowiązującego cyklu jest Tomasz Kobza. Szczegółowe informacje o zasadach Mobilnego Tygodnia w wersji 3.0 znajdziecie w tym artykule.

Zostaw komentarz

MENU: