II Dolnośląski Konkurs Fotografii Mobilnej "Obok mnie" - plakat

II Dolnośląski Konkurs Fotografii Mobilnej „Obok mnie” dla dzieci do lat 13

3 października 2016

Miło nam zakomunikować, że tak, jak w zeszłym roku jesteśmy patronem medialnym Dolnośląskiego Konkursu Fotografii Mobilnej „Obok mnie”. Jeżeli mieszkacie na Dolnym Śląsku i macie nie więcej niż 13 lat, to zachęcamy do wzięcia w nim udziału! A wszystkich starszych szczerze namawiamy do poinformowania o Konkursie młodszego rodzeństwa lub dzieci :)

W skrócie: żeby wziąć udział w Konkursie należy do 15 października 2016 r. wysłać do pięciu zdjęć o dowolnej tematyce na wskazany w regulaminie adres e-mail. Rzecz jasna fotografie mogą być wykonane wyłącznie za pomocą telefonu lub tabletu.

Zadaniem Konkursu jest wyłonienie spośród uczestników osób szczególnie utalentowanych w tworzeniu obrazów fotograficznych za pomocą prostych, cyfrowych urządzeń i budowanie świadomości obrazu.

Organizatorem Konkursu Fotograficznego „Obok mnie” jest Jeleniogórskie Centrum Kultury w Jeleniej Górze. Współorganizatorami konkursu są Stowarzyszenie „Jeleniogórska Strefa Fotografii” oraz Książnica Karkonoska w Jeleniej Górze.

Do pobrania: Regulamin II Dolnośląskiego Konkursu Fotografii Mobilnej „Obok mnie”.

Zostaw komentarz

MENU: