Warsztaty fotografii mobilnej - Gdańsk

Warsztaty fotografii mobilnej w Gdańsku

3 września 2016

W dniach 8-9 października 2016 roku odbędą się w Gdańsku warsztaty fotografii mobilnej. Poprowadzą je dwaj doskonali fotografowie: Michał Koralewski (Instagram: @michal_koralewski) i Thomas Kakareko (Instagram: @thomas_k), znani z pewnością każdemu użytkownikowi aplikacji Instagram.

Pod czujnym okiem Prowadzących, Uczestnicy będą doskonalić swoje umiejętności w zakresie fotografii mobilnej, eksplorując ulice Gdańska. Warsztaty przeznaczone są dla wszystkich pasjonatów i fotografów mobilnych, zarówno tych bardziej doświadczonych, jak i tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z urządzeniem mobilnym jako aparatem. Prowadzący podzielą się doświadczeniem, zdradzając tajniki swojej pracy, począwszy od informacji technicznych na temat wykorzystania urządzenia mobilnego jako aparatu fotograficznego, a skończywszy na praktycznej edycji wybranych zdjęć.

Gospodarzem warsztatów będzie nietuzinkowy, minimalistyczny i elegancki hotel PURO Gdańsk, należący do sieci PURO Hotels. Spotkanie wszystkich uczestników, podsumowujące dwa dni warsztatów, odbędzie się sali konferencyjnej hotelu PURO Gdańsk.

Partnerem medialnym wydarzenia jest Mój Mac Magazyn. O wydarzeniu będziecie mogli również przeczytać na Fotokomórkomanii.

Już wkrótce poinformujemy Was o zapisach na warsztaty w Gdańsku. Liczba uczestników jest ograniczona.

Dla wszystkich zainteresowanych warsztatami, którzy nie będą mogli przyjechać do Gdańska, planujemy zorganizować takie same spotkania w Poznaniu, Krakowie i we Wrocławiu.

Jeden komentarz

  1. […] informacje na temat warsztatów znajdują się na stronie Mobilnych w artykułach: Warsztaty fotografii mobilnej w Gdańsku i Warsztaty fotografii mobilnej w Gdańsku – informacje […]

Zostaw komentarz

MENU: