fot. karawka.uk, zdjęcie główne MT99

Mobilny Tydzień 3.0 — przegląd zdjęć tygodnia, odsłona 99 (162)

26 września 2016

W ubiegłym tygodniu opublikowaliście ponad 1300 zdjęć z tagiem #mobilnytydzien99. Trudnego wyboru najlepszych z nich dokonała Marysia Duliban.

Nagrodę od partnera Mobilnego Tygodnia – firmy projektogram.pl – otrzymuje @taaa.jasne. Gratulujemy!

Przypominamy, że w akcji biorą udział autorskie fotografie opatrzone odpowiednim tagiem i opublikowane na Instagramie w terminie: od piątku od godz. 20.00 do kolejnego piątku do godz. 20:00. Oczywiście fotografie muszą być wykonane i edytowane wyłącznie za pomocą smartfona lub tabletu.

Najciekawsze zdjęcia według Marysi, wraz z jej komentarzem:

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika @karawka.uk


Pierwsze wyróżnienie wędruje do @karawka.uk. Wybrany kadr, podobnie jak i pozostałe z tej serii, absolutnie mnie zachwycił! Zdjęcie bardzo proste, minimalistyczne, dzięki znakomitej edycji uzyskało efekt pięknego trójwymiarowego obrazu – dziewczyna z kadru sprawia wrażenie, jakby nie tylko wchodziła do wody, ale też jakby dopiero wchodziła na zdjęcie. Choć woda wydaje się płytka, to nie mamy pojęcia, co przyniesie następny krok – bo przed postacią ze zdjęcia tafla wody kończy się, urywa, a zaczyna się… tajemnica :) Przepiękny kadr, na który od kilku dni nie mogę się napatrzeć :) Brawa!

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Tomasz Ozdoba (@oziozdoba)


Autorem drugiego wyróżnionego zdjęcia jest Tomasz @oziozdoba. Główną rolę w tym kadrze gra kolor – mocna, przyciągająca uwagę czerwień i jej odcienie powtarzają się w wielu punktach zdjęcia, włącznie z idealnie uchwyconymi w ułamku sekundy drzwiami przejeżdżającego pociągu. Mimo iż postacie na pierwszym planie stoją nieruchomo, to jednak za sprawą mknącego pociągu i ostrej kolorystyki zdjęcie jest bardzo dynamiczne. Moment świetnie złapany i wykadrowany, gratulacje dla autora :)

Pozostałe wyróżnione prace:

Wybór pozostałych prac był naprawdę trudny, oto 8 z nich, które ostatecznie trafiły do grona wyróżnionych:

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Karo Lewandowska (@half_of_that)

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Marcin (@taaa.jasne)

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Adrian Werner (@adrianwerner)

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika 🇵🇱 (@marekrk)

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Ola (@ihavenoideawhyimdoingthis)

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Michał Wes (@em_wes)

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Karolina (@kajkarolina)

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Klaudia · 21 · Warsaw, PL 🍂 (@k_jaworska)


Serdecznie gratulujemy autorom wyróżnionych zdjęć! Zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w kolejnej odsłonie Mobilnego Tygodnia. Tag obowiązujący w tym tygodniu (od piątku g. 20:00 do kolejnego piątku, g. 20:00) to #mobilnytydzien100. Kuratorem obecnie obowiązującego cyklu jest Kamil Kawczyński. Szczegółowe informacje o zasadach Mobilnego Tygodnia w wersji 3.0 znajdziecie w tym artykule.

Zostaw komentarz

MENU: