Mobilny Tydzień 3.0 — przegląd zdjęć tygodnia, odsłona 97 (160)

12 września 2016

W ubiegłym tygodniu opublikowaliście około 1500 zdjęć z tagiem #mobilnytydzien97. Wyboru najlepszych z nich podjął się Michał Szklanowski.

Tym razem nagrodę od partnera naszej zabawy – firmy projektogram.pl – otrzymuje @blazejjelinski. Serdecznie gratulujemy!

Przypominamy, że w akcji biorą udział autorskie fotografie opatrzone odpowiednim tagiem i opublikowane na Instagramie w terminie: od piątku od godz. 20.00 do kolejnego piątku do godz. 20:00. Oczywiście zdjęcia muszą być wykonane i edytowane wyłącznie za pomocą smartfona lub tabletu.

Najlepsze zdjęcia:

Piotruś Pan! Jak zobaczyłem to zdjęcie, od razu przyszła mi na myśl książka z lat dziecinnych. Zwiewna sylwetka Piotrusia fruwającego w powietrzu, któż z nas nie marzył, by nim być. To zdjęcie wspaniale oddaje ten nastrój, idealnie w swej prostocie! Gratulacje Jacku!

Mówcie, że w tym tygodniu nagradzam tylko zdjęcia, na których przedstawione są dzieci! A co! Kolejna bardzo klimatyczna fotografia. Mroczna alejka, mały chłopczyk, zupełnie sam w nocy. Co on tam robi? Czy ktoś go szuka, a może to on szuka kogoś! Mimo nie najlepszej technicznej jakości, zdjęcie bardzo przemawia do odbiorcy. Gratulacje Marcinie!

Pozostałe zdjęcia:

Serdecznie gratulujemy autorom wyróżnionych zdjęć i oczywiście zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnej odsłonie Mobilnego Tygodnia! Tag obowiązujący w tym tygodniu (od piątku g. 20:00 do kolejnego piątku, g. 20:00) to #mobilnytydzien98. Kuratorem obecnie obowiązującego cyklu jest Łukasz Gurbiel. Szczegółowe informacje o zasadach Mobilnego Tygodnia w wersji 3.0 znajdziecie w tym artykule.

Zostaw komentarz

MENU: