Mobilny Tydzień 3.0 — przegląd zdjęć tygodnia, odsłona 96 (159)

5 września 2016

W ubiegłym tygodniu opublikowaliście około 1500 zdjęć z tagiem #mobilnytydzien96. Wyboru najlepszych z nich podjął się Tomek Kobza.

Tym razem nagrodę od partnera naszej zabawy – firmy projektogram.pl – otrzymuje @alicjabordon Serdecznie gratulujemy!

Przypominamy, że w akcji biorą udział autorskie fotografie opatrzone odpowiednim tagiem i opublikowane na Instagramie w terminie: od piątku od godz. 20.00 do kolejnego piątku do godz. 20:00. Oczywiście zdjęcia muszą być wykonane i edytowane wyłącznie za pomocą smartfona lub tabletu.

Najlepsze zdjęcia według Tomka:

Co widzę? Dziecięcą ciekawość życia, chęć dotykania, smakowania świata. „Młoda” wspina się, staje na palcach, chce wyżej. I tak będzie. Nie raz, nie dwa… poszybuje. Wysoko. Gratuluję! Wspaniale uchwycony moment.

Krótko. Odcienie szarości nadają fotografii niesamowitości. Nie ma linii horyzontu. Nie ma ograniczeń. Tam gdzie niebo dotyka wody. Zdarzyć może się wszystko. Z czym się przyjdzie dziś zmierzyć? Magia dziecięcej wyobraźni. Gratuluję!

 

Serdecznie gratulujemy autorom wyróżnionych zdjęć i oczywiście zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnej odsłonie Mobilnego Tygodnia! Tag obowiązujący w tym tygodniu (od piątku g. 20:00 do kolejnego piątku, g. 20:00) to #mobilnytydzien97. Kuratorem obecnie obowiązującego cyklu jest Michał Szklanowski. Szczegółowe informacje o zasadach Mobilnego Tygodnia w wersji 3.0 znajdziecie w tym artykule.

Zostaw komentarz

MENU: