III Wielkopolski Festiwal Fotografii im. Ireneusza Zjeżdżałki

9 września 2016

W październikowym kalendarzu fotografów z okolic Poznania z całą pewnością znajduje się już obszerny wpis dotyczący III Wielkopolskiego Festiwalu Fotografii im. Ireneusza Zjeżdżałki. Festiwal potrwa od 10 do 30 października, a jego program obfituje w wiele wystaw, prelekcji, pokazów i wydarzeń związanych z fotografią.

Jako Grupa Mobilni mamy przyjemność ogłosić, że po raz kolejny będziemy mieli zaszczyt zaprezentować w ramach festiwalu zdjęcia wykonane przez członków oraz sympatyków naszego kolektywu. Mamy nadzieję, że będzie to znaczące wydarzenie dla wszystkich fanów fotografii mobilnej w naszym kraju – znowu pokażemy szerszemu gronu odbiorców, w ramach dużego festiwalu fotograficznego, świetne zdjęcia pochodzące z urządzeń mobilnych.

Wystawa przygotowana przez Grupę Mobilni obejmować będzie między innymi fotografie nagrodzone w Mobilnym Tygodniu w roku 2015. Dzięki temu osoby, którym nie udało się dotrzeć na wernisaż do Murowanej Gośliny w styczniu bieżącego roku, będą miały okazję zobaczyć swoje fotografie na ścianach poznańskiej galerii.

Wernisaż wystawy odbędzie się w dniu 21.10.2016 roku o godzinie 18.00 w Osiedlowym Domu Kultury ORBITA, mieszczącym się w Poznaniu na osiedlu Kosmonautów pod numerem 118.

Mapa, Poznań, os. Kosmonautów 118

Sponsorem wydarzenia jest gdańska firma bluecanvas, dzięki uprzejmości której mamy możliwość prezentacji zdjęć w wysokiej jakości druku, na trwałym tworzywie.

Serdecznie zapraszamy wszystkich autorów wystawianych prac, miłośników dobrej fotografii, a także osoby, które chciałyby porozmawiać z autorami i członkami Grupy. Mamy nadzieję, że pojawicie się w znacznej ilości i dotrzymacie nam towarzystwa :)

Tagi:

Zostaw komentarz

MENU: