Fot.: _dabrowskaa

Mobilny Tydzień 3.0 — przegląd zdjęć tygodnia, odsłona 94 (157)

22 sierpnia 2016

Tym razem pod naszym konkursowym tagiem #mobilnytydzien94 ukryliście około 1500 zdjęć. Subiektywnego wyboru najlepszych podjął się Mateusz Jaszak.

Miło nam poinformować, że nagrodę od projektogram.pl otrzymuje @fotopawelolsztyn. Serdecznie gratulujemy!

Przypominamy, że w akcji biorą udział autorskie fotografie opatrzone odpowiednim tagiem i opublikowane na Instagramie w terminie: od piątku od godz. 20.00 do kolejnego piątku do godz. 20:00. Oczywiście zdjęcia muszą być wykonane i edytowane wyłącznie za pomocą smartfona lub tabletu.

Najlepsze zdjęcia według Mateusza:

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Aleksandra (@_dabrowskaa)

Zdjęcie, którego autorką jest @_dabrowskaa przyciągnęło moją uwagę na dłuższy czas. Zastanawiałem się przez chwilę, która część fotografii to odbicie w tafli wody. Ola z pełną świadomością złamała obowiązujące kanony kompozycji, i to z jakim efektem. Gratuluję wyobraźni i wnikliwego oka.

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Paweł (@fotopawelolsztyn)

Linie wodzące przechodzące przez dolne krawędzie zdjęcia, linia horyzontu przecinająca środek kadru, mocna tekstura nieba i wykorzystanie winiety dodają tej fotografii mrocznego klimatu. Świetne zdjęcie, bardzo mi się podoba!

Pozostałe wyróżnione prace:

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika @bart_photo

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Stella (@__szyczy__)

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Łukasz Kasperczyk (@kasper3k)

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Magdalena J. (@you_tro)

Serdecznie gratulujemy autorom wyróżnionych zdjęć! Zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnej odsłonie Mobilnego Tygodnia. Tag obowiązujący w tym tygodniu (od piątku g. 20:00 do kolejnego piątku, g. 20:00) to #mobilnytydzien95. Kuratorem obecnie obowiązującego cyklu jest Czarek Dziadurski. Szczegółowe informacje o zasadach Mobilnego Tygodnia w wersji 3.0 znajdziecie w tym artykule.

Zostaw komentarz

MENU: