Mobilny Tydzień 3.0 — przegląd zdjęć tygodnia, odsłona specjalna 87-RNI (150)

4 lipca 2016

W minionym tygodniu specjalny tag #mobilnytydzien87_rni zgromadził około 1200 zdjęć. Kuratorem obecnego tygodnia jest Michał SzklanowskiJest to specjalny mobilny tydzień z nagrodami od @ReallyNiceImages, która ufundowała 3 zestawy z presetami do Lightrooma, każdy o wartości 122$.

Przypominamy, że w akcji biorą udział autorskie fotografie opatrzone odpowiednim tagiem i opublikowane na Instagramie w terminie: od piątku od godz. 20.00 do kolejnego piątku do godz. 20:00. Oczywiście fotografie muszą być wykonane i edytowane wyłącznie za pomocą smartfona lub tabletu.

Komentarz od RNI: Wybór był niesłychanie trudny, ponieważ jest wiele dobrych zdjęć które zostały zgłoszone do konkursu. Tak więc najpierw wybraliśmy grupę około 20 fotek, a następnego dnia dokonaliśmy wyboru finałowej trójki. Parę słów o kryteriach (z perspektywy RNI): Po pierwsze, unikalność zdjęcia – w sensie, że jest trudno powtórzyć lub zainscenizować dokładnie taką samą formę. Po drugie – zdjęcie powinno być interesujące. Może albo opowiadać jakąś historię, albo być po prostu piękne, ale najlepiej jeżeli porusza widza nawiązując do czegoś osobistego.

Najlepsze zdjęcia:

Bardzo ładne i intymne zdjęcie, autorstwa utalentowanego fotografa. Opowiada piękną historię, skupiając się na pięknie prostych rzeczy i chwil. To zdjęcie prawie się czuje…

Co za piękny nieporządek pełen małych szczegółów. Połączenie symetrii i chaosu! A oprócz tego, fantastyczne zastosowanie koloru!

Proste i spokojne, ale bardzo wyraziste zdjęcie. Zabiera nad do tej innej chwili czasowe. Po prostu kochamy je!

Każdy z 3 zwycięzców otrzymuje w nagrodę pakiet filtrów do Lightrooma RNI All Films 4 Pro (wersja 4 ukazała się dzisiaj!) o wartości $122. Firma ReallyNiceImages skontaktuje się ze zwycięzcami indywidualnie za pomocą Instagram Direct Message w celu przekazania linku do ściągnięcia nagrody.

Serdecznie gratulujemy autorom wyróżnionych zdjęć! Zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w kolejnej odsłonie Mobilnego Tygodnia. Tag obowiązujący w tym tygodniu (od piątku g. 20:00 do kolejnego piątku, g. 20:00) to #mobilnytydzien88. Kuratorem obecnego tygodnia jest Krzysztof GórnySzczegółowe informacje o zasadach Mobilnego Tygodnia w wersji 3.0 znajdziecie w TYM ARTYKULE.

Zostaw komentarz

MENU: