Mobilny Tydzień 3.0 — przegląd zdjęć tygodnia, odsłona 86 (149)

27 czerwca 2016

W minionym tygodniu tag #mobilnytydzien86 zgromadził koło 1400 zdjęć. Wyboru tych najciekawszych podjęła się Dorota Piechowiak. Nagroda od projektogram.pl wędruje do użytkownika o nicku @kr_michal. Gratulujemy!

Przypominamy, że w akcji biorą udział autorskie fotografie opatrzone odpowiednim tagiem i opublikowane na Instagramie w terminie: od piątku od godz. 20.00 do kolejnego piątku do godz. 20:00. Oczywiście fotografie muszą być wykonane i edytowane wyłącznie za pomocą smartfona lub tabletu.

Najlepsze zdjęcia:

View this post on Instagram

historie uliczne Łódź – cisza #igerspoland#vzcopoland#artystycznapodroz#youmobile#shootermag#shotaward#ig_street#igerslodz#ig_masterpiece#beststreets#justgoshoot#rsa_bnw#cs_mono#bnw_life#fa_bnw#streetlife_award#pocket_streetlife#freshfrompoland#mine_street#1415mp#1415mobilephotographers#streetartofficial#everydaycentraleurope#lodzstreetphotography#mobilephototrip#mobilephototrip_lodz#mobilnytydzien86#łódź#streetartinpoland

A post shared by Łukasz Kasperczyk (@kasper3k) on

W tym tygodniu pośród wielu świetnych kadrów moją uwagę przykuły dwa czarno-białe. Pierwszy autorstwa @kasper3k. Wymowne, świetnie skadrowane zdjęcie. Kilka fotek tej ściany widziałam, ale właśnie ten kadr spowodował, że zatrzymałam się przy nim na dłużej. Gratulacje!

Drugie zdjęcie autorstwa @kasik0202.To kolejny świetnie skomponowany kadr. Nic nie zakłóca emocji bijących z bohaterów tego zdjęcia. Ponieważ nie widzimy ich twarzy nie wiemy jakie to emocje…radość ze spotkania, czy smutek z powodu rozstania…? Do tego świetna edycja. Gratulacje!

Pozostałe wyróżnione zdjęcia:

View this post on Instagram

174/366. #mobilnytydzien86 #streetphotography #bnw_rose #bnw_city #jj_blackwhite #bnw_lombardia #bnw_life #superstarz_bw #top_bnw #bnw_planet #europe_bnw #pocket_bnw #bnw_captures #pocket_streetlife #world_bnw #amateurs_bnw #bw_awards #vscocam #igerspoznan #bnw_divine #mafia_streetlove #bnwmood #ig_contrast_bnw #ig_shotz_bw #youmobile #icapturemobile #fa_bnw #sombrebw #1415mobilephotographers #fa_minimal

A post shared by Natalia Filowiat (@nataliafilowiat) on

View this post on Instagram

Summer in the city. #poznan #poland #rsa_streetview #citybestpics #tlpicks #mobilnytydzien86 #mobilephotography #visualsgang #pocztowkazpolski #bestcity #igerspoland #huntgram #bestofpoland #mobilemag #polandsights #igerspoznan #ig_worldclub #naszapolska #ig_europe #huntgrampoland #vscopoland #myphotography #mycapture #bnw_life #loves_poland #lubiepolske #super_polska #bnw #streetshot #igmasters

A post shared by Ania Chawziuk, Poznań, Poland (@pozn_ania) on

View this post on Instagram

Looking for the summer

A post shared by @ m.nahorna on

Serdecznie gratulujemy autorom wyróżnionych zdjęć! Zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w kolejnej odsłonie Mobilnego Tygodnia. Tag obowiązujący w tym tygodniu (od piątku g. 20:00 do kolejnego piątku, g. 20:00) to #mobilnytydzien87_rni i jest to specjalny mobilny tydzień z nagrodami od @ReallyNiceImages, która ufundowała 3 zestawy z presetami do Lightrooma, każdy o wartości 122$. Kuratorem obecnego tygodnia jest Michał Szklanowski.Szczegółowe informacje o zasadach Mobilnego Tygodnia w wersji 3.0 znajdziecie w TYM ARTYKULE.

Zostaw komentarz

MENU: