Mobilny Tydzień 3.0 — przegląd zdjęć tygodnia, odsłona 84 (147)

13 czerwca 2016

W minionym tygodniu tag #mobilnytydzien84 zgromadził ponad 1300 zdjęć. Wyboru najciekawszych z nich (po raz pierwszy!) podjęła się Marysia Duliban. Nagrodę od projektogram.pl otrzymuje Tomek Olszewski! Gratulujemy wszystkim wyróżnionym!

Przypominamy, że w akcji biorą udział autorskie fotografie opatrzone odpowiednim tagiem i opublikowane na Instagramie w terminie: od piątku od godz. 20.00 do kolejnego piątku do godz. 20:00. Oczywiście fotografie muszą być wykonane i edytowane wyłącznie za pomocą smartfona lub tabletu.

Najlepsze zdjęcia należą do:

View this post on Instagram

Gold is black. Gliwice. #gliwice #silesia #igersgliwice #igerspoland #streetlife_award #mafia_streetlove #mine_street #ig_street #burndiary #hikaricreative #lensculture #mobilephotography #1415mobilephotographers #youmobile #bnw #outofthephone #fa_bnw #ic_streetlife #bnw_demand #bnw_captures #ig_contrast_bnw #friendsinperson #infinity_streetbnw #akasimagazine #mobilnytydzien84

A post shared by Mirek Górski (@squarepoet) on

Pierwsze wyróżnienie wędruje do Mirka @squarepoet za piękny czarno-biały portret dziecka. Na pierwszy plan zdjęcia wysuwa się chłopiec i jego wpatrzone w dal oczy. Po chwili można jednak odnieść wrażenie, że główną rolę na fotografii odgrywa magiczne światło, którym Mirek posługuje się znakomicie. W oddali, niepewnie zbliżająca się do fotografa dziewczynka, dopełnia całości kadru. Zdjęcie pachnące pięknym dzieciństwem, ukazanym w doskonały sposób. Brawo!

Druga fotografia wyróżniona w tym tygodniu została zrobiona przez Tomka @tom3cky. Przechodząca na zdjęciu kobieta z zakupami, mimo pozornego wpasowania w kadr, zdaje się jednak odstawać od spokojnego, kojącego, wakacyjnego widoku morza i leżaków, które wręcz zachęcają do odpoczynku. Zdjęcie to śmiało mogłoby być nadmorską pocztówką, kadr świetnie wyważony z mocnymi kolorystycznymi akcentami. Gratulacje!

Pozostałe wyróżnione zdjęcia:

View this post on Instagram

O krok #Warszawa #50k_friendsinperson

A post shared by introfotografie (@aleksmic) on

View this post on Instagram

Stefan, to będzie dobry dzień 😎

A post shared by Szymon Ślipko (@szymonslipko) on

View this post on Instagram

• Contemplating • #warsaw #vsco #vscocam #igerspoland #igerswarsaw #vzcowarsaw #nowawarszawa #waszawawa #fall_in_love_with_warsaw #mobilnytydzien84 #artystycznapodroz #tv_pointofview #igrecommend #ig_worldclub #freedomthinkers #justgoshoot #exklusive_shot #superhubs #mobilemag #ig_photooftheday #doyouskrwt #visualauthority #rsa_social #jointheclass #thecreatorclass @thecreatorclass #shootermag #tbt #throwbackthursday

A post shared by Marcin (@marcin.stempien) on

View this post on Instagram

#jastarnia #igersgdansk #igerspoland #igersgdansk_maliludzie #loves_poland #ig_murcia #huntgram #mobilnytydzien84 #agameoftones #artystycznapodroz #tv_pointofview #fa_minimal #fa_magical #fa_fadeaway #conatomarszałek2 #weekly_feature #chasinglight #minimal_perfection #pocztowkazpolski #holidaysinpoland #createandcapture #princely_shotz #tv_tinypeople #transfer_visions #loves_europe #visualoflife #artofvisuals #lubiepolske #elsieproject #samsungpolska

A post shared by Beata Wietrzykowska (@bea_tlg) on

View this post on Instagram

Oldman with 📱

A post shared by mico_why (@shacovny) on

Serdecznie gratulujemy autorom wyróżnionych zdjęć! Zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w kolejnej odsłonie Mobilnego Tygodnia. Tag obowiązujący w tym tygodniu (od piątku g. 20:00 do kolejnego piątku, g. 20:00) to #mobilnytydzien85. Kuratorem obecnie obowiązującego cyklu jest Czarek Dziadurski. Szczegółowe informacje o zasadach Mobilnego Tygodnia w wersji 3.0 znajdziecie w tym artykule.

 

Zostaw komentarz

MENU: