Mobile Photo Trip — GLIWICE 12.03.16

5 marca 2016

Uwaga mobilki. RUSZAMY z GLIWICE Mobile Photo Trip (#MobilePhotoTrip_GLIWICE)Wybierz DOBRY kierunek, poznaj Gliwice …

 

 

12.03 GLIWICE  |  godz.: 9:00

 

 

miejsce spotkania: PKP Gliwice …

 

 

… Dworzec aktualnie jest w budowie, więc umawiamy się przy kontenerze dworca tymczasowego.
Obok dworca jest parking. Można też parkować na mieście, praktycznie przy każdej bocznej ulicy.
Najbliższy większy parking znajduje się na pl. Piłsudskiego. Spacerkiem 10 min. od Dworca PKP. Parkomaty w weekendy mają wolne.
Jest też parking w centrum handlowym Forum, po drugiej stronie torów.
Ok. 11.00 mamy zaplanowany pierwszy punkt programu, więc nie spóźniajcie się za bardzo :).

 

 
Co trzeba zrobić żeby się dostać?

Każde spotkanie jest mocno limitowane, ponieważ na każdym może pojawić się tylko 20 osób. Wypełnij poniższy formularz i czekaj na maila kwalifikacyjnego. Wyniki wyślemy 9.03.2016. Link do zapisów jest na samym końcu tego wpisu.

Nie musicie mieszkać w okolicy danego miasta żeby się zapisać. Zapraszamy wszystkich z całej Polski. Warunek jest jeden: fotografujemy tylko urządzeniami mobilnymi :), w końcu to spotkania fanów fotografii mobilnej.

 

 

View this post on Instagram

Step up.
Gliwice. Rynek.
#francja_elegancja #szyk #fashion #silesia #gliwice #igerspoland #igerssilesia #igersgliwice #silesia_streets #streetphoto #streetdogsofpoland #streetphotography #streetphotographers #streetlife_award #mafia_streetlove #ig_street #ic_streetlife #streetlife #ancug #blackandwhite #bnw_photography #bnw_street #street_people #silesiarulezteam

A post shared by Mirek Górski (@squarepoet) on


 

 
Gliwice pokaże nam kwadratowy poeta polskiego Instagrama Mirosław Górski [@squarepoet]. O sobie i swoim mieście pisze (a pisze pięknie) tak:
 

 
„Cześć. Tu Mirek „Squarepoet”.
To ja przegonię Was po Gliwicach i postaram się, żebyście ciekawie spędzili ten, mam nadzieję, wiosenny dzień.
Jestem adoptowanym przez Górny Śląsk, i zakochanym w nim, człowiekiem z Kresów. Lubię tu praktycznie wszystko, może poza odległością, jaka dzieli nas od morza. Za to w zasięgu ręki mam sporą aglomerację, której częścią są Gliwice, a kawałek dalej, lasy, jeziora, góry i czeskie piwo ;).
 

 

View this post on Instagram

Amy is alive!
#amy #balkony #powroty #silesia #gliwice #igerspoland #igerssilesia #igersgliwice #everydaypoland #wysokieobcasy #silesia_streets #streetwalker #streetphoto #streetphotography #street_persons #streetlife_award #mafia_streetlove #street_photo_club #ig_streets #blackandwhite #justgoshoot #bnw_photography #bnw_streets #bnw_life #bnw_captures #blackvisionprojects #ig_contrast_bnw #bw_instantscatcher #silesiarulezteam

A post shared by Mirek Górski (@squarepoet) on


 

 
Jestem entuzjastą wszelkich regionalizmów i wszystkiego tego, co tworzy charakter miejsca. Robię zdjęcia, piszę, ogarniam trójkę dzieciaków, a nocami szukam wytchnienia i inspiracji w każdej możliwej dziedzinie sztuki.
 

 

 

 
Śląsk to bardzo szczególna mozaika. Często granicą między jednym a drugim miastem jest zwyczajne skrzyżowanie ulic. Żeby pokonać np. drogę z Zabrza do Gliwic, wystarczy przejść przez pasy.
 

 

View this post on Instagram

Mała i trochę zimna Hawana.
Gliwice. Ul. Raciborska.
#zabytki #starówka #warszawa #oldsmobile #gliwice #silesia #igerspoland #igerssilesia #igersgliwice #loves_poland #mobilnytydzien50 #silesia_streets #streetdogsofpoland #streetphoto #streetphotography #streetphotographers #street_photo_club #igclub_street #streetlife_award #mafia_streetlove #street_perfection #blackandwhite #bnw #bnw_photography #oldtown #cars #silesiarulezteam

A post shared by Mirek Górski (@squarepoet) on


 

 
Gliwice są jednym ze starszych miast w regionie. Podczas swojej brawurowej eskapady pod Wiedeń, zatrzymał się tutaj na odpoczynek król Jan III Sobieski. Teraz miasto szczyci się takimi osobowościami, jak Różewicz, Pszoniak czy Staszek Sojka, a w tutejszych knajpkach pisze swoje książki Szczepan Twardoch.
 

 
Kiedyś miasto otaczały kopalnie, teraz jest na etapie budowania się na nowo. Ponieważ lokalsi lubią spędzać czas pod chmurką, ulice żyją od świtu do świtu. Z różnym efektem końcowym. Mam nadzieję, że uda mi się zainteresować Was tym moim kawałkiem świata. Do zobaczenia na miejscu.”
 

 

12.03 GLIWICE  |  zapisy

http://goo.gl/forms/5uksWpyZYL

Zapisy przyjmujemy do 8.03.2016 do godz. 23:59.

 

 

Partner kierunku | Wybierz Dobry Kierunek | www.wielkaucieczka.pl

Partner kierunku | Wybierz Dobry Kierunek | www.wielkaucieczka.pl


 

 

Partner medialny | fotokomorkomania.pl

Partner medialny | fotokomorkomania.pl

Zostaw komentarz

MENU: