Akcja Fotokreacja 2.0, odsłona 3

25 marca 2016

Przed Wami trzecia odsłona Akcji Fotokreacji 2.0. Nowe osoby, nowe fotografie i zupełnie nowe edycje zdjęć. Im bardziej postprodukcja będzie odbiegać od oryginału, tym lepiej. Można też wykorzystać pojedyncze elementy przedstawionych fotografii wplatając je w zupełnie inny kard.

Wyniki drugiej odsłony poznacie już w Niedzielę Wielkanocną o 20.00. Najlepsze prace będą opublikowane na łamach naszej strony internetowej oraz kanałach social media (Instagram, Facebook oraz Twitter). Poniżej znajdziecie najważniejsze informacje dotyczące 3 odsłony naszej akcji.

Aby wziąć udział w zabawie należy:

– Pobrać na swój smartfon lub tablet zdjęcia do 3 odsłony AF 2.0. Fotografie obowiązujące przez najbliższe 2 tygodnie można pobrać stąd.

– Umieścić na swoim profilu na Instagramie wyedytowane zdjęcia, opatrzone tagiem #akcjafotokreacja3. Macie na to czas do 8 kwietnia (piątek), do godz. 20.00.

– Oznaczyć oraz zawrzeć w opisie zdjęcia nick pierwotnego autora fotografii oraz aplikacje za pomocą których dokonano postprodukcji.

Dodatkowe, ważne informacje:

Jednym z podstawowych założeń akcji jest promowanie starannie wybranych Instagramerów, którzy uprzednio wyrazili zgodę na wykorzystanie jednego z ich zdjęć w ramach AF 2.0 oraz dowolne modyfikowanie tych fotografii, mające na celu wyłonić najzdolniejszych uczestników zabawy, pasjonujących się postprodukcją zdjęć na smartfonach lub tabletach. Drugi cel akcji ma charakter edukacyjny. Ma on pokazać ogromny potencjał jaki drzemie w aplikacjach do obróbki zdjęć oraz zachęcić jak największe grono osób interesujących się fotografią mobilną do poszerzania swojej wiedzy w tym zakresie.

W związku z powyższym każdy z uczestników AF 2.0 zobowiązany jest do oznaczenia na wyedytowanym przez siebie zdjęciu, pierwotnego autora fotografii a także wzmiankę o nim w opisie zdjęcia. Wszyscy biorący udział z zabawie proszeni są również o umieszczenie nazw aplikacji za pomocą których dokonali postprodukcji fotografii.

Wszelkie fotografie wyedytowane za pomocą oprogramowania do obróbki zdjęć na PC lub laptopie nie będą brane pod uwagę. Akcja Fotokreacja 2.0 służy promowaniu talentu i twórczości osób pasjonujących się fotografią mobilną, którzy na co dzień robią i edytują zdjęcia tylko i wyłącznie na smartfonach i tabletach.

Mamy nadzieję, że nowa zabawa fotograficzna spotka się z Waszym entuzjazmem, pomoże rozwinąć skrzydła tym, którzy mieli już styczność z mobilną postprodukcją oraz pozwoli odkryć w sobie nową pasję osobom stawiającym w niej swoje pierwsze kroki :)

Autorami zdjęć obecnej edycji AF 2.0 są:

Damian Kostka (Mobilny): @free3hands

View this post on Instagram

… sometimes I'm … #portrait #music #people #igerswroclaw #wroclaw #wroclovers #igerspoland #outofthephone #youmobile #creativityeveryday #huawei #huaweip8 #huaweip8polska #everydaypoland #pawbeatsorchestra #shootermag #snapseed #mobilephotography #blackandwhite #grupamobilni

A post shared by Damian Kostka (@free3hands) on

Dariusz Myszkowski: @darom77

View this post on Instagram

He #mobilnytydzien26 #igerspoland #igerspoznan #silhouette #vsco #visumate_wall

A post shared by Instagram | Dariusz Myszkowski (@darom77) on

Marekrk ;) znany również jako: @marekrk

View this post on Instagram

Winter is coming #IgersPoland #igerskrakow #ig_europe #autumn #loves_poland #lubie_polske #Podhale #polandways #polandways #polandsights #Tatry #travel #fujifilmxt10 #rsa_nature #w_nature #ig_captures #IgersPoland #malopolskatogo #natgeo #naturelovers #fujifeed

A post shared by 🇵🇱 (@marekrk) on

Życzymy dobrej zabawy! :)

Zostaw komentarz

MENU: