Murowana Goślina, fot.: Paweł Wiśniewski

Murowana Goślina – retrospekcja

8 lutego 2016

Przypominamy, że zdjęcia wyróżnione w ostatniej edycji Mobilnego Tygodnia można obejrzeć w Galerii na Zielonych Wzgórzach w Murowanej Goślinie jeszcze do 23.02.2016 roku!

Partnerami tegorocznego wernisażu i wystawy był Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Murowanej Goślinie, BlueJet, właściciel marki i sklepu internetowego Blue Canvas oraz CamLot.

Obecnie pracujemy nad harmonogramem prezentacji zdjęć z wystawy w innych miastach. Mamy nadzieję przekazać Wam więcej szczegółów na ten temat już wkrótce.

W ramach retrospekcji przedstawiamy Wam zdjęcia wykonane przez Pawła Wiśniewskiego podczas wernisażu wystawy.

Jeden komentarz

  1. Dzień dobry,
    Zapewne jako jeden z nielicznych jestem rozczarowany wystawą w Murowanej Goślinie, a raczej jej brakiem w zamieszczonym na stronach Mobilnych, a do wczoraj, tj. 22.02.2016, także MGOKiR w Murowanej Goślinie, terminie, który sprawdzałem jeszcze właśnie wczoraj na obu stronach. Dzis, w ostatni dzień wystawy (23.02.2016) udało mi się wygospodarować czas na dojazd i podziwianie prac. Niestety na miejscu dowiedziałem się, iż wystawa trwała tylko do 19.02.2016! Przyznam, że jestem rozgoryczony tą sytuacją i nie rozumiem gdzie nastąpiło przekłamanie.
    Z podziwem dla prac twórców, które miałem okazję zobaczyć jedynie na ekranie monitora, pozdrawiam
    Mariusz Radomski

Zostaw komentarz

MENU: