Fot. Michał Zwara

Mobilny Tydzień 3.0 — przegląd zdjęć tygodnia, odsłona 68 (131)

22 lutego 2016

68. przeglądem zawładnęły „ludziki” :). Wybór kilku najlepszych fotografii z 1200 zamieszczonych pod tagiem #mobilnytydzien68 nie był łatwy, a podjął się go Krzysztof Górny (@gornykrzychu).

Przypominamy, że w akcji biorą udział autorskie fotografie opatrzone odpowiednim tagiem i opublikowane na Instagramie w terminie: od piątku od godz. 20.00 do kolejnego piątku do godz. 20:00. Oczywiście fotografie muszą być wykonane i edytowane wyłącznie za pomocą smartfona lub tabletu.

Najlepsze zdjęcia według Krzysztofa:

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Michał Zwara (@zwarson)

Pierwsze zdjęcie tygodnia, według mojego wyboru, to fotografia Michała. Miejsce znam, widziałem już wiele podobnych obrazków, ale ten ma coś z fotografii, które uwielbiam. Centralny, prosty kadr, dobrze wyważona symetria, idealne „ludziki”. Uwielbiam to zdjęcie. Brawo.

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Marcin Stempień (@nesquik09)

Druga najlepsza fotografia tygodnia: Marcin pokazuje drogę bez końca (chociaż wiemy, że gdzieś ten koniec z pewnością jest), z ludzką postacią, w odchłani krainy śniegu i mrozu. Podoba mi się spokój, który bije z tej fotografii. Długo się jej przyglądałem, jest smacznie zagadkowa. Gratuluję dobrego oka!

Pozostałe wyróżnione przez Krzysztofa fotografie:

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Luk (@buudu)

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika @tikurila

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Szymon (@komar_gda)

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Alek Małachowski (@hashtagalek)

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika @aleksmic

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Dominika J. (@hawkins_6)

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika @lejdiszon

Serdeczne gratulujemy autorom wyróżnionych zdjęć! Zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnej odsłonie Mobilnego Tygodnia. Obecnie obowiązującym tagiem (od piątku g. 20:00 do kolejnego piątku, g. 20:00) jest #mobilnytydzien69. Wasze zdjęcia przeglądnie Czarek Dziadurski (@cdziadurski).

Szczegółowe informacje o zasadach Mobilnego Tygodnia w wersji 3.0 znajdziecie w TYM ARTYKULE.

Zostaw komentarz

MENU: