Relacja z wystawy Mobilnych w Murowanej Goślinie

27 stycznia 2016

W sobotę, 23 stycznia 2016 o godzinie 18.00 w galerii na Zielonych Wzgórzach odbył się wernisaż wystawy fotografii mobilnej. To już trzecia edycja akcji #mobilnytydzien organizowanej przez Grupę Mobilni. Trzeci rok z rzędu Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury w Murowanej Goślinie otworzył się na najlepsze fotografie wykonane tylko i wyłącznie za pomocą smartfonów. Na wystawie zostało pokazanych 120 wyróżnionych fotografii – po dwie najlepsze z każdej edycji Mobilnego Tygodnia z 2015 r. oraz 46 fotografii wykonanych przez członków Grupy Mobilni.

Murowaną Goślinę odwiedzili zapaleńcy mobilnych zdjęć z całej Polski, dla których wernisaż był doskonałą okazją do poznania siebie nawzajem i dyskusji nt. wystawionych prac. Wszystko w oprawie smakowitego poczęstunku i przy lampce wina. Wystawę w Ratuszu ma szansę zobaczyć kilka tysięcy osób. Następnie zdjęcia powędrują do galerii w Gdańsku oraz Włocławku.

Dziękujemy Klubowi Osiedlowemu „Zielone Wzgórza” za możliwość ekspozycji fotografii, firmie BlueJet, właścicielowi marki Blue Canvas i sklepu bluecanvas.pl, za wydruki fotografii, firmie CamLot za filmową relację, kawiarni Tubajka za gościnę po wernisażu oraz Nataszy Perzak za udostępnienie fotografii na plakat promujący całe wydarzenie. Wystawę można oglądać do 23 lutego 2016r. od poniedziałku do piątku w godzinach od 12.00 do 21.00 w galerii na Zielonych Wzgórzach w Murowanej Goślinie, ul. Nowy Rynek 8.

Jeśli jeszcze nie mieliście okazji zobaczyć wystawy, serdecznie zapraszamy! Poniżej znajdziecie fotorelację z wernisażu.

 

 

 

Zostaw komentarz

MENU: