Najlepsze polskie fotografie mobilne po raz kolejny w Murowanej Goślinie

9 stycznia 2016

Już 23 stycznia, o godz. 18.00 odbędzie się kolejny wernisaż najlepszych fotografii mobilnych, wyłonionych we wszystkich cotygodniowych przeglądach Mobilny Tydzień z ubiegłego roku. Prócz dwóch najlepszych zdjęć każdej edycji MT z 2015 roku, będzie można zobaczyć również zdjęcia wykonane przez poszczególnych członków Grupy Mobilni oraz gościa honorowego wydarzenia – Michała Koralewskiego – zwycięzcy iPhone Photography Awards 2015. Podobnie jak w zeszłym roku wystawa organizowana jest w Murowanej Goślinie, niedaleko Poznania, w Galerii na Wzgórzu, znajdującej się pod adresem Nowy Rynek 8.

Serdecznie zapraszamy wszystkich wyróżnionych autorów, a także sympatyków zarówno fotografii mobilnej, jak i dobrej fotografii w ogóle. Na miejscu będzie można obejrzeć wyróżnione przez nas prace, porozmawiać z innymi uczestnikami Mobilnych Tygodni oraz członkami Grupy Mobilni. Po wernisażu zapraszamy do pobliskiej kawiarni Tubajka by kontynuować dyskusje nt. fotografii mobilnej i nie tylko.

Organizatorami wystawy są Grupa Mobilni oraz Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Rekreacji Zielone Wzgórza. Sponsorem wydarzenia jest gdańska firma bluecanvas, dzięki uprzejmości której mamy możliwość prezentacji wyróżnionych zdjęć w wysokiej jakości druku, na trwałym tworzywie. Patronat nad wystawą objęły kawiarnia Tubajka oraz firma Camlot, specjalizująca się w tworzeniu zdjęć i nagrań z wykorzystaniem dronów.

Wystawę można odwiedzać od 23 stycznia do 23 lutego 2016r.

Do Murowanej Gośliny można dojechać na kilka sposobów:

Dla wszystkich uczestników wernisażu w Murowanej Goślinie (23.01.2015, 18:00) przygotowaliśmy wskazówki dojazdu.

1.Transport publiczny z Poznania:

Poznań Główny > Murowana Goślina, Zielone Wzgórza (Koleje Wielkopolskie, kierunek: Wągrowiec)

Godziny odjazdu:

15:16 || 17:24

Wychodząc ze stacji kolejowej Zielone Wzgórza na ulicę Śliwkową, skierujcie się na zachód. Przejdźcie odległość 1 km i skręćcie w prawo na ulicę Nowy Rynek. Wernisaż odbywa się pod adresem Nowy Rynek 8 (klub osiedlowy “Zielone Wzgórza”). Mapa wam w tym pomoże.

Godzina powrotu do Poznania:

20:23 (Koleje Wielkopolskie, relacja: Gołańcz > Poznań Główny).

Linie podmiejskie ZTM Poznań nie dojeżdzają do Murowanej Gośliny w soboty.

2. BlaBla Car

W momencie publikacji artykułu nie ma aktywnych połączeń do Murowanej Gośliny. Sprawdźcie w piątek czy sytuacja się zmieniła.

3. Samochodem

Z Poznania kierunek na Wągrowiec (drogą 196). Trasa biegnie przez Koziegłowy, Czerwonak, Owińska i Bolechowo. Za Bolechowem należy zjechać z obwodnicy i wjechać do Murowanej Gośliny. Najprostsza trasa wiedzie ulicą Poznańską do ronda, a następnie ulicą Długą,
z której należy skręcić w ulicę Nowy Rynek, znajdującą się w dzielnicy Zielone Wzgórza. Galeria znajduje się w budynku ratusza, który jest najwyższym punktem w okolicy i nie sposób go przegapić.

 

Organizatorzy wystawy:

logo_mobilnych_kolor_2048

Grupa Entuzjastów Fotografii Mobilnej „Mobilni”

 

mgokar-mg

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Rekreacji w Murowanej Goślinie

 

Sponsor wystawy:

bluecanvas

 

 

Patronat medialny:

camlot

Patronat:

tubajka

Zdjęcie na plakacie:

Wykonane przez Nataszę Perzak. Bardzo dziękujemy!

 

 

 

 

 

Zostaw komentarz

MENU: