Mobilny Tydzień 3.0 — przegląd zdjęć tygodnia, odsłona 58 (121)

14 grudnia 2015

W minionym tygodniu tag #mobilnytydzien58 zgromadził trochę ponad 1200 zdjęć, a dokładnie 1201. Ambitnego zadania wyboru tych najciekawszych podjęła się Dorota Piechowiak.

Przypominamy, że w akcji biorą udział autorskie fotografie opatrzone odpowiednim tagiem i opublikowane na Instagramie w terminie: od piątku od godz. 20.00 do kolejnego piątku do godz. 20:00. Oczywiście fotografie muszą być wykonane i edytowane wyłącznie za pomocą smartfona lub tabletu.

Najlepsze zdjęcia:

View this post on Instagram

Mesanneyane is gone.
Dojrzałem do tego, żeby zmienić nick na taki, który da się wymówić. Nie było to proste. Z kilku względów. Ale to już nie ma znaczenia.
Zatem, witajcie w mieście Squarepoety 😉
#goodbye #welcome #new_name #shadow #gliwice #silesia #igerspoland #igerssilesia #igersgliwice #mobilnytydzien58 #silesia_streets #streetdogsofpoland #streetphoto #streetphotography #streetphotographers #everybodystreet #streetlife_award #mafia_streetlove #ig_street #ic_streetlife #street_perfection #street_bw #shootsomeone #blackandwhite #bnw_photography #graphic_arts_bnw #ig_contrast_bnw #bw_instantscatcher #mobileartist #silesiarulezteam

A post shared by Mirek Górski (@squarepoet) on

W tym tygodniu pośród wielu świetnych kadrów największą moją uwagę przykuło zdjęcie uliczne autorstwa @squarepoet – MirkaGórskiego.

A co mnie uwiodło? Zachwycająca gra światło cieni, którą w fotografii uwielbiam najbardziej. Do tego tajemniczość i konwersja do czerni i bieli, która pozwala w pełni chłonąć ten kadr. Gratulacje!

View this post on Instagram

#jj_forum_1503

A post shared by Wphotonick (@wphotonick) on

Drugie zdjęcie, portret (autoportet?) jest autorstwa @wphotonick. Zmysłowość, kobiecość i ta czarna rękawiczka idealnie współgrająca z ciemnym makijażem. Znowu konwersja do b&w i świetna edycja! Gratuluję!

Pozostałe wyróżnione zdjęcia:

View this post on Instagram

Wystawy są fajne. #aespe #asp #people #vsco #vscocam #vzcogdansk #vzcopoland #vzcotricity #igergdansk #igerspoland #iphonesia #iphoneonly #mobilnytydzien58 #artystycznapodroz

A post shared by Magdalena Osti Ostaszewska (@magdaosti) on

View this post on Instagram

headlessdoubleme

A post shared by Maciek Herman (@jonnyhatezpop) on

View this post on Instagram

Bike #jj_forum_1577

A post shared by Anna (@a._n._n_.a) on

View this post on Instagram

This is 3/5 of my #monochromechallenge photos. The rules are simple: post one BNW photo per day & nominate one person per post. I was nominated by @kocendoska the great photographer! Today I nominate @rjfdalmeida would you like to join in? Please, take a moment and visit their galleries and have fun!

A post shared by Anna Grzebinoga (@grzebiphoto) on

Serdeczne gratulujemy autorom wyróżnionych zdjęć! Zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w kolejnej odsłonie Mobilnego Tygodnia. Tag obowiązujący w tym tygodniu (od piątku g. 20:00 do kolejnego piątku, g. 20:00) to #mobilnytydzien59.

Szczegółowe informacje o zasadach Mobilnego Tygodnia w wersji 3.0 znajdziecie w TYM ARTYKULE.

Zostaw komentarz

MENU: