fot.: zwarson

Mobilny Tydzień 3.0 — przegląd zdjęć tygodnia, odsłona 54 (117)

16 listopada 2015

W ubiegłym tygodniu pod tagiem #mobilnytydzien54 umieściliście ponad 1300 zdjęć. Subiektywnego wyboru najciekawszych z nich podjął się Adam Oczkoś.

Przypominamy, że w akcji biorą udział fotografie opatrzone odpowiednim tagiem i opublikowane na Instagramie w terminie: od piątku od godz. 20.00 do kolejnego piątku także do godz. 20:00. Oczywiście fotografie muszą być wykonane i edytowane wyłącznie za pomocą smartfona lub tabletu.

Najlepsze zdjęcia:

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Mikael Zwarson (@zwarson)

Pierwsze wyróżnione zdjęcie jest autorstwa @zwarson. Charakteryzuje się bardzo umiejętnym wykorzystaniem fotografowanego miejsca. Dobra konwersja czarno-biała, światło i odbicia stworzyły ciekawą grę linii. Gratuluję.  

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Aleksandra (@_dabrowskaa)


Autorem drugiej fotografii jest @_dabrowskaa. Zdjęcie pt. “Podróżnicy” charakteryzuje się wyraźnym motywem głównym. Kontrast pomiędzy osobą w ruchu, która gdzieś się spieszy a drugą osobą, która stoi zamyślona tworzy interesujący refleksyjny obraz.

Pozostałe wyróżnione zdjęcia:

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika bea (@bea_tlg)

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Beata B (@beata_be79)

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Natasha Maria (@darknatya)

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Monika Proć (@djmon1que)

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Marta Bagińska (@mar__tka)


Tradycyjnie dziękujemy Wam za udział w naszym konkursie. Jeszcze raz gratulujemy wszystkim wyróżnionym fotografom mobilnym. Zachęcamy do udziału w kolejnej odsłonie, w której tematem przewodnim jest MINIMALIZM, a Wasze zdjęcia przejrzy Przemek Zdybel. Szczegółowe informacje o zasadach Mobilnego Tygodnia w wersji 3.0 znajdziecie w TYM ARTYKULE.

Zostaw komentarz

MENU: