MOBILE PHOTO TRIP 15/16

15 listopada 2015

MOBILNI ruszają w Polskę :). Startujemy z pierwszą edycją Mobile Photo Trip, czyli z cyklicznymi spotkaniami fanów fotografii mobilnej.

Co miesiąc będziemy w innym mieście. Co miesiąc inny lokalny fotograf mobilny oprowadzi nas po swoim mieście, pokaże nam je i zaprowadzi w swoje ulubione miejsca. Będzie dużo zdjęć, porozmawiamy o fotografii mobilnej i co najważniejsze, poznamy się bliżej.

 

Partner kierunku | Wybierz Dobry Kierunek | www.wielkaucieczka.pl

Partner kierunku | Wybierz Dobry Kierunek | www.wielkaucieczka.pl

 

Jak widzicie na naszej mapie pierwsza edycja jest już zaplanowana. Najbliższy Mobile Photo Trip będzie w Bytomiu, ale żeby się na niego dostać trzeba poczekać do wtorku 17.11.2015. Na naszej stronie pojawią się informacje na temat pierwszego spotkania, a na naszym fanpage na Facebook’u powstanie wydarzenie. Śledźcie nasze konta społecznościowe, bo tam będą się pojawiały aktualne informacje.

 

Jak się dostać na nasz Mobile Photo Trip?

Każde spotkanie jest mocno limitowane, ponieważ na każdym może pojawić się tylko 20 osób. Co trzeba zrobić żeby się dostać?

  1. W odpowiednim momencie trzeba dołączyć do wydarzenia na Facebook’u i zapoznać się z jego zasadami
  2. Na stronie wydarzenia opublikujemy formularz, poprzez który będzie można się zapisać
  3. Później już tylko czekamy na mail z potwierdzeniem i tyle :)

Nie musicie mieszkać w okolicy danego miasta żeby się zapisać. Zapraszamy wszystkich z całej Polski. Warunek jest jeden: fotografujemy tylko urządzeniami mobilnymi :), w końcu to spotkania fanów fotografii mobilnej.

 

Partner medialny | fotokomorkomania.pl

Partner medialny | fotokomorkomania.pl

Grupa MOBILNI zaprasza.

 

komentarze 3

  1. […] dla każ­dego z miast. Wię­cej in­for­ma­cji można zna­leźć w ar­ty­kule MOBILE PHOTO TRIP 15/16 na stro­nie […]

  2. […] We encourage you to visit the gallery in the application Instagram. Just enter #MobilePhotoTrip. To see all the images in the city #MobilePhotoTrip_nazwamiasta. In September, we launched Mobile Photo Trip 2, which – in contrast to the first edition – will have an international character. For more information on project website . […]

  3. […] Le invitamos a que visite la galería en la aplicación Instagram. Solo tienes que introducir #MobilePhotoTrip. . Para ver todas las imágenes de la ciudad #MobilePhotoTrip_nazwamiasta En septiembre, lanzamos Mobile Photo Trip 2, que – a diferencia de la primera edición – tendrá un carácter internacional. Para obtener más información sobre página web del proyecto . […]

Zostaw komentarz

MENU: