Fot.: matnowy

Mobilny Tydzień 3.0 — przegląd zdjęć tygodnia, odsłona 49 (112)

12 października 2015

Ubiegły tydzień zgromadził ponad 1700 zdjęć podpisanych tagiem #mobilnytydzien49. Wyboru tych najciekawszych podjęła się Gosia Radziszewska.

Najlepsze zdjęcia:

Im dłużej patrzę na to zdjęcie, tym bardziej uderza mnie obojętność przemykającej w pośpiechu bohaterki odzianej w czerń. Wydaje się, że sztukę uliczną ma na wyciągnięcie ręki, swym gestem nawet sugeruje, że mogłaby to zrobić, ale jej wzrok skierowany jest wprost przed siebie. Mija zatem wystawę obrazków jakiegoś lokalnego artysty bez najmniejszego wzruszenia. A my dzięki Mateuszowi, możemy przystanąć i pomyśleć chwilę o tej zręcznie skadrowanej scenie.

Wolę morze. Wolę chodzić po płaskim, w górach wszystko jest za wysoko. Żaden ze mnie górołaz. Dlatego tak bardzo podoba mi się zdjęcie Tomka, bo pozwala mi spojrzeć z perspektywy, która jest dla mnie prawie niedostępna. Pięknie sfotografowany krajobraz ukazujący ogrom tych górskich szlaków, bo cały kadr wypełniony jest… górami właśnie. Linia wiodąca w dół ukazuje sznur wędrowców, a przed nimi jeszcze długa i kręta droga. Cieszę się, że jestem tylko widzem.

Pozostałe wyróżnione zdjęcia:

 

Serdeczne gratulujemy autorom wyróżnionych zdjęć! Zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w kolejnej odsłonie Mobilnego Tygodnia. Tag obowiązujący w tym tygodniu (od piątku g. 20:00 do kolejnego piątku, g. 20:00) to #mobilnytydzien50.

Szczegółowe informacje o zasadach Mobilnego Tygodnia w wersji 3.0 znajdziecie w TYM ARTYKULE.

Zostaw komentarz

MENU: