fot.: Marcin Stempień

Mobilny Tydzień 2.0 — przegląd zdjęć tygodnia, odsłona 47 (110)

28 września 2015

Ubiegły tydzień zgromadził ponad 1500 zdjęć podpisanych tagiem #mobilnytydzien47. Przed wyborem najciekawszych z nich w kolejnej odsłonie Mobilnego Tygodnia stanął Adam Oczkoś.

Najlepsze zdjęcia:

Autorem pierwszego wyróżnionego zdjęcia jest Marcin Stempień @nesquik09. Zdjęcie charakteryzuje się wyraźnym motywem głównym oraz umiejętnie wykorzystanym miejscem jakim jest instalacja Stanisława Dróżdża “Między”, którą można zobaczyć w MOCAK-u – Muzeum Sztuki Współczesnej w Krakowie.

View this post on Instagram

the little prince

A post shared by mariuszj75 (@mariuszj75) on

Autorem drugiej fotografii jest Mariusz @mariuszj75. Podobnie jak poprzednie zdjęcie to również charakteryzuje się wyraźnym motywem głównym. Dopełnieniem zdjęcia jest tytuł “the little prince”. A całość idealnie wpisuje się w cytat: “Wszyscy dorośli byli kiedyś dziećmi, ale niewielu z nich pamięta o tym”.

Pozostałe wyróżnione zdjęcia:

View this post on Instagram

Old windmill

A post shared by Agnieszka Domanska (@agnieszka_domanska) on

View this post on Instagram

#stenalinepolska #rowerowypotop #skandynawiadlaaktywnych #igerspoland #mobilnytydzien47 #sea_sky_nature #sea_pics #sea_view #ferryride #sweden #loves_world #beautiful_world #sky_captures #skyporn #skyscape #clouds #skylovers #ferrytrip

A post shared by Beata B (@beata_be79) on

View this post on Instagram

::: #minimalpeople ;)

A post shared by funkyspion | mariusz majewski (@funkyspion) on

Serdeczne gratulujemy autorom wyróżnionych zdjęć! Zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w kolejnej odsłonie Mobilnego Tygodnia. Tag obowiązujący w tym tygodniu (od poniedziałku, g. 9:00 do – uwaga! – piątku, g. 20:00) to #mobilnytydzien48.

Zostaw komentarz

MENU: