fot.: ploca

Mobilny Tydzień 2.0 — przegląd zdjęć tygodnia, odsłona 42 (105)

29 czerwca 2015

Krzysztof Górny, opiekun 42. edycji Mobilnego Tygodnia, miał niełatwe zadanie przeglądnięcia ponad 1600 zdjęć ukrytych pod naszym konkursowym tagiem. Jak zwykle przypominamy, że w zabawie biorą udział fotografie opatrzone odpowiednim tagiem i opublikowane na Instagramie w terminie: od poniedziałku (g. 9:00) do soboty (g. 20:00). Oczywiście zdjęcia muszą być wykonane i edytowane wyłącznie za pomocą smartfona lub tabletu.

A teraz już oddajemy głos Krzysztofowi.

Najlepsze zdjęcia ubiegłego tygodnia:

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Vlada Ploca (@ploca)

Według mnie najlepsze zdjęcie tego tygodnia. Wywołuje spokój, pomimo głównego motywu, którym jest pędzący rowerzysta. Jest czyste, dobrze wyważone, poprostu jest bardzo dobrym kadrem. Gratulacje!

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Natasha Maria (@darknatya)

Drugie najlepsze zdjęcie to kwadratowa studnia. Tak nazywam wąskie korytarze między kamienicami. Z opisu fotografii wiemy, że samolot jest wklejony, ale to w tym przypadku doskonały zabieg. Samolot uzupełnia zdjęcie. Podoba mi się również symetria.

Pozostałe wyróżnione zdjęcia:

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Silvie Kozohorská (@silvie_kozohorska)

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Patryk Wikaliński (@patryk_wikalinski)

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika @cosxcos

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Dariusz Myszkowski (@darom77)

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Tomasz Olszewski (@tom3cki)

Serdeczne gratulujemy autorom wyróżnionych zdjęć!  Zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w kolejnej odsłonie Mobilnego Tygodnia. Informacje o zasadach konkursu znajdują się W TYM ARTYKULE. Tag obowiązujący w tym tygodniu (od poniedziałku, g. 9:00 do soboty, g. 20:00) to #mobilnytydzien43.

Jeden komentarz

Zostaw komentarz

MENU: