20 czerwca – plener i warsztaty fotografii mobilnej we Wrocławiu. Zapraszamy!

12 czerwca 2015

20 czerwca zapraszamy Was do Wrocławia na niecodzienne wydarzenie kulturalne: tego dnia odbędzie się największy w Europie performance na 26 mostach. Kilkuset profesjonalistów i amatorów, dzieci, młodzieży i dorosłych, zaprezentuje swoje artystyczne działania, aby opowiedzieć historię mostów rozumianych zarówno w sposób dosłowny jak i metaforyczny. My też tam będziemy!

Szczególnie polecamy Wam niepozorną kładkę Nabycińska, na której spotkacie Łukasza Siemieża i Magdę Kwit (Grupa OniSprawni), którzy w ramach projektu ON OFF artystycznymi środkami wyrazu opowiedzą historię Łukasza, okolicy i całego Wrocławia. Kładka Nabycińska jest osobistym „mostem” Łukasza, który w 2007 r. w jednej chwili stał się osobą niepełnosprawną i tylko dzięki długotrwałej i trudnej rehabilitacji może dzisiaj samodzielnie poruszać po ulicach Wrocławia.

Oprócz wielu wyjątkowych działań artystycznych, które tego dnia będą się odbywały na kładce Nabycińskiej, chcemy Wam gorąco polecić plener fotograficzny, zorganizowany przez Biuro Usług Turystycznych WIELKA UCIECZKA, a który poprowadzi Damian Kostka, doskonały fotograf mobilny.

Plener fotograficzny rozpocznie się o godzinie 11:45 zbiórką pod Dolnośląskim Urzędem Wojewódzkim. Trasę oraz opis pleneru przedstawiamy na poniższej grafice. Warto zauważyć, że z plenerem wiąże się ciekawy konkurs fotograficzny.

Na zakończenie pleneru (około 15:00) zapraszamy Was z powrotem na kładkę Nabycińską na warsztaty fotografii mobilnej. Razem z Michałem Koralewskim i Wojtkiem Papajem z Grupy Mobilni będziecie mogli poznać tajniki fotografowania za pomocą smartfona.

Plan pleneru. Kliknij, aby powiększyć.

Plan pleneru. Kliknij, aby powiększyć.

Zostaw komentarz

MENU: