Wystartuj w konkursie – sprawdź swoje umiejętności fotograficzne i wspieraj rodaków!

27 kwietnia 2015

Shuttout.com to miejsce dla wszystkich, którzy lubią robić zdjęcia i chcieliby brać udział w konkursach fotograficznych. Platforma jest na razie w fazie beta, a jej twórcy prowadzą kampanię crowdfundingową, aby pozyskać pieniądze niezbędne na jej w pełni funkcjonalne uruchomienie. Natomiast już dziś ruszyły tam pierwsze testowe konkursy dla amatorów fotografii, a jeden z nich jest skierowany specjalnie do fotografów mobilnych!

„Odbicia – światy równoległe” – to konkurs fotograficzny, w którym najbardziej liczy się kreatywne podejście do tematu. Rozejrzyjcie się wokół siebie i poszukajcie kadrów z motywem odbicia w lustrze, kałuży, oknie lub okularach. A może dostrzeżecie niezwykłą grę świateł i cieni, tworzącą zupełnie odmienny, surrealistyczny świat, równoległy do naszego? Jeśli jesteście miłośnikami podwójnych ekspozycji – to także się liczy! Konkurs jest całkowicie darmowy – po zarejestrowaniu się na platformie otrzymacie 40 wirtualnych „shutterów”, za pomocą których możecie dołączyć swoje zdjęcie do konkursu (w pierwszym tygodniu trwania konkursu) oraz ocenić lub skomentować zdjęcia innych uczestników (w drugim tygodniu konkursu). Zwycięzca konkursu otrzyma firmową koszulkę Shuttout.

Konkurs „Odbicia – światy równoległe”, prowadzony pod patronatem Grupy Mobilni, jest konkursem testowym, mającym wykazać atuty (i być może wskazać błędy) funkcjonowania platformy Shuttout. Ponieważ platforma jest w fazie beta, rejestracja i udział w konkursie są darmowe (ale też nie ma nagród finansowych). W przyszłości, jeśli akcja crowdfundingowa zakończy się sukcesem i platforma Shuttout ruszy z pełną funkcjonalnością, w konkursach będzie można zdobywać realne pieniądze. Już dziś planujemy dla Was kolejne konkursy mobilne, o których z pewnością będziemy na bieżąco informowali na naszej stronie internetowej. A na razie – na rozgrzewkę – zapraszamy do „Odbić – światów równoległych”.

Powodzenia!

O Shuttout: Ideą, która przyświecała Mateuszowi Chłodnickiemu, pomysłodawcy i twórcy shuttout.com, było sprawienie, by amatorzy fotografii mogli rozwijać swoje umiejętności oraz dotrzeć ze swoimi pracami do szerokiego grona odbiorców. Każdy, kto zarejestruje się w serwisie, będzie mógł stworzyć konkurs fotograficzny, w którym do zdobycia będą nagrody pieniężne uzależnione od wysokości wpisowego lub wziąć udział w już trwającym konkursie. W ramach takich konkursów nagradzane będą nie tylko najlepsze prace, ale też najbardziej aktywni użytkownicy dzielący się swoją wiedzą i użytecznymi wskazówkami. Obecnie twórcy zbierając pieniądze na ukończenie i oficjalne uruchomienie platformy. Jeśli chcecie wesprzeć naszych rodaków, zajrzyjcie na stronę PolakPotrafi.pl.

Zostaw komentarz

MENU: